Creck vs Red Lions H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Creck
thuisvorm
L L L W W
Super League
Stadion nog onbekend
Logo van Red Lions
uitvorm
L L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Creck
Red Lions

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.30
2.00
0.60
1.95
3.60
0.30
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
2.00
1.00
1.50
0.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.90
2.60
2.25
0.90
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D W L
L L L W W
L L D D L
vs
D W L D D
W W D W D
L L L L D
Over 2.5-vorm
U O U O U
U U U O O
U O U U U
vs
U U O U U
U U U U U
O U O O U
BTS-vorm
Y Y N Y N
N N N Y Y
N Y Y N N
vs
N Y N Y N
N N N N N
N N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.90 2.20 1.60 Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 0.60 3.00 Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Creck +0.10
Creck +1.30
Red Lions +1.10
Creck +0.40
Creck +1.60
Red Lions +0.80
Red Lions +0.20
Creck +1.00
Red Lions +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 1.00 0.40 Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 0.60 0.80 Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Creck +0.10
Red Lions +0.10
Creck +0.30
Creck +0.40
Creck +0.20
Red Lions +0.30
Red Lions +0.20
Red Lions +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.20 1.20 Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.00 2.20 Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Red Lions beter
Red Lions beter
Creck beter
Red Lions beter
Red Lions beter
Creck beter
Red Lions beter
Red Lions beter
Creck beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Creck
Red Lions

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 1 0.4 0.7 0.6 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1.2 1.2 1.1 0 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.9 2.2 1.6 1.8 0.6 3
BTS-percentage 40% 40% 40% 30% 0% 60%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 50% 100% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Super League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Creck
Red Lions

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Creck (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Red Lions (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Super League · Regular Season

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nyasa Big Bullets 16 9 6 1 22:7 +15 33 W W D W W
2 Be Forward Wanderers 16 9 5 2 28:11 +17 32 D W W L W
3 Blue Eagles 16 10 1 5 24:18 +6 31 W L W W L
4 Silver Strikers 16 8 5 3 23:11 +12 29 W W D L L
5 Chitipa United 16 7 3 6 13:16 -3 24 L W D D W
6 Masters FC 16 6 4 6 17:17 0 22 W D L D L
7 Ekhaya 16 5 6 5 17:14 +3 21 D L L D W
8 Mitundu Baptist 16 5 6 5 13:14 -1 21 W L D D D
9 Red Lions 16 5 6 5 13:14 -1 21 D W L D D
10 Moyale Barracks 16 5 6 5 17:19 -2 21 D L D W L
11 CIVO United 16 6 2 8 10:15 -5 20 L W W W L
12 Dedza Dynamos 16 4 6 6 10:19 -9 18 D D D D W
13 Karonga United 16 4 5 7 15:23 -8 17 L L D D W
14 MAFCO 16 3 4 9 12:19 -7 13 L D L L L
15 Creck 16 3 4 9 13:21 -8 13 L D W D W
16 Kamuzu Barracks 16 3 3 10 15:24 -9 12 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nyasa Big Bullets 8 6 2 0 14:1 +13 20
2 Chitipa United 9 6 2 1 8:5 +3 20
3 Silver Strikers 8 6 1 1 18:3 +15 19
4 Blue Eagles 8 6 1 1 14:9 +5 19
5 Red Lions 8 5 3 0 8:1 +7 18
6 Ekhaya 8 4 4 0 9:2 +7 16
7 Mitundu Baptist 9 4 4 1 11:7 +4 16
8 Masters FC 7 5 0 2 11:5 +6 15
9 Moyale Barracks 7 3 4 0 11:7 +4 13
10 Be Forward Wanderers 7 3 3 1 12:6 +6 12
11 MAFCO 8 3 3 2 10:5 +5 12
12 Karonga United 9 3 3 3 8:9 -1 12
13 Dedza Dynamos 9 3 3 3 6:7 -1 12
14 CIVO United 7 2 2 3 5:7 -2 8
15 Kamuzu Barracks 8 2 1 5 9:14 -5 7
16 Creck 8 2 0 6 7:13 -6 6
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Be Forward Wanderers 9 6 2 1 16:5 +11 20
2 Nyasa Big Bullets 8 3 4 1 8:6 +2 13
3 Blue Eagles 8 4 0 4 10:9 +1 12
4 CIVO United 9 4 0 5 5:8 -3 12
5 Silver Strikers 8 2 4 2 5:8 -3 10
6 Moyale Barracks 9 2 2 5 6:12 -6 8
7 Creck 8 1 4 3 6:8 -2 7
8 Masters FC 9 1 4 4 6:12 -6 7
9 Dedza Dynamos 7 1 3 3 4:12 -8 6
10 Ekhaya 8 1 2 5 8:12 -4 5
11 Kamuzu Barracks 8 1 2 5 6:10 -4 5
12 Mitundu Baptist 7 1 2 4 2:7 -5 5
13 Karonga United 7 1 2 4 7:14 -7 5
14 Chitipa United 7 1 1 5 5:11 -6 4
15 Red Lions 8 0 3 5 5:13 -8 3
16 MAFCO 8 0 1 7 2:14 -12 1