CDS Tampico Madero vs CA La Paz H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van CDS Tampico Madero
thuisvorm
W W W D D
Liga de Expansión MX
Estadio Tamaulipas
Logo van CA La Paz
uitvorm
W W D W W

AI-wedstrijdinzichten

CDS Tampico Madero
CA La Paz

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
3.60
0.00
3.80
3.30
4.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
4.00
3.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.10
3.30
2.90
3.95
3.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D L L D
W W W D D
L L L L L
vs
D W W L W
W D W W L
W W D W W
Over 2.5-vorm
O U U O U
O O O U U
O U O U O
vs
O O O O O
U U O O O
O O O O O
BTS-vorm
Y Y N Y N
N Y Y Y N
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 3.00 3.00 CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.60 2.80 4.40 CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz +0.60
CDS Tampico Madero +0.20
CA La Paz +1.40
CA La Paz +0.60
CDS Tampico Madero +0.20
CA La Paz +1.40
CA La Paz +0.60
CDS Tampico Madero +0.20
CA La Paz +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 2.00 0.40 CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 2.00 3.20 CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz +1.40
CA La Paz +0.80
CA La Paz +2.00
CA La Paz +0.60
Gelijk
CA La Paz +1.20
CA La Paz +2.20
CA La Paz +1.60
CA La Paz +2.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.80 1.00 2.60 CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.80 1.20 CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz beter
CA La Paz beter
CA La Paz beter
Gelijk
CA La Paz beter
CDS Tampico Madero beter
CA La Paz beter
CA La Paz beter
CA La Paz beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

CDS Tampico Madero
CA La Paz

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 2 0.4 2.6 2 3.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.8 1 2.6 1 0.8 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 3 3 3.6 2.8 4.4
BTS-percentage 50% 60% 40% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga de Expansión MX-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
CDS Tampico Madero
CA La Paz

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CDS Tampico Madero (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CA La Paz (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga de Expansión MX · Primera A: Apertura

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Leones Negros UDG 12 7 3 2 28:17 +11 24 D L W W D
2 CA La Paz 12 7 2 3 28:15 +13 23 D W W L W
3 Monarcas 12 7 2 3 22:13 +9 23 W W L D D
4 Venados FC 12 6 2 4 27:22 +5 20 W L W W D
5 Mineros de Zacatecas 12 5 3 4 25:21 +4 18 L W W L D
6 Cancún 12 5 3 4 21:17 +4 18 D W L W D
7 Piratas 12 5 3 4 18:14 +4 18 D W L W L
8 Durango 12 5 3 4 11:11 0 18 L W W W D
9 Tapatío 12 5 2 5 23:20 +3 17 L W L L W
10 Correcaminos Uat 12 4 4 4 20:20 0 16 D L W D L
11 Tlaxcala 12 4 3 5 23:25 -2 15 W L W D W
12 Dorados 12 3 4 5 21:23 -2 13 D D L L L
13 Alebrijes de Oaxaca 12 4 1 7 10:23 -13 13 W L L L W
14 CDS Tampico Madero 12 3 3 6 12:19 -7 12 L D L L D
15 Cruz Azul Hidalgo 12 2 5 5 14:19 -5 11 D L L D W
16 Tepatitlán 12 2 1 9 10:34 -24 7 L L W D L
  • Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Venados FC 6 5 1 0 18:6 +12 16
2 Mineros de Zacatecas 7 4 2 1 18:8 +10 14
3 Monarcas 6 4 1 1 16:8 +8 13
4 Tapatío 7 4 1 2 16:10 +6 13
5 Cancún 6 4 0 2 13:4 +9 12
6 Piratas 5 4 0 1 11:3 +8 12
7 Tlaxcala 6 4 0 2 16:11 +5 12
8 CDS Tampico Madero 6 3 3 0 10:5 +5 12
9 CA La Paz 6 3 1 2 10:5 +5 10
10 Alebrijes de Oaxaca 6 3 1 2 6:7 -1 10
11 Correcaminos Uat 6 2 3 1 8:6 +2 9
12 Leones Negros UDG 5 2 2 1 14:9 +5 8
13 Durango 5 2 1 2 8:8 0 7
14 Tepatitlán 7 2 1 4 8:15 -7 7
15 Dorados 7 1 3 3 9:11 -2 6
16 Cruz Azul Hidalgo 5 1 2 2 10:6 +4 5
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Leones Negros UDG 7 5 1 1 14:8 +6 16
2 CA La Paz 6 4 1 1 18:10 +8 13
3 Durango 7 3 2 2 3:3 0 11
4 Monarcas 6 3 1 2 6:5 +1 10
5 Dorados 5 2 1 2 12:12 0 7
6 Correcaminos Uat 6 2 1 3 12:14 -2 7
7 Piratas 7 1 3 3 7:11 -4 6
8 Cancún 6 1 3 2 8:13 -5 6
9 Cruz Azul Hidalgo 7 1 3 3 4:13 -9 6
10 Tapatío 5 1 1 3 7:10 -3 4
11 Mineros de Zacatecas 5 1 1 3 7:13 -6 4
12 Venados FC 6 1 1 4 9:16 -7 4
13 Tlaxcala 6 0 3 3 7:14 -7 3
14 Alebrijes de Oaxaca 6 1 0 5 4:16 -12 3
15 CDS Tampico Madero 6 0 0 6 2:14 -12 0
16 Tepatitlán 5 0 0 5 2:19 -17 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.