Correcaminos Uat vs Venados FC H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Correcaminos Uat
thuisvorm
L D D W D
Liga de Expansión MX
Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez
Logo van Venados FC
uitvorm
L L L L W

AI-wedstrijdinzichten

Correcaminos Uat
Venados FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.95
1.90
2.00
2.65
4.30
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
2.00
5.00
4.50
4.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.65
2.30
5.00
4.65
4.30
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L W D L
L D D W D
W W L L L
vs
W L W W D
W W W W D
L L L L W
Over 2.5-vorm
O O U U O
O U O U U
O O O O O
vs
O O O O U
O O O O U
O O O O O
BTS-vorm
Y N N Y Y
N Y N N Y
Y Y Y Y Y
vs
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 2.00 4.00 Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.40 4.20 4.60 Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Venados FC +1.40
Venados FC +1.20
Venados FC +1.60
Venados FC +2.40
Venados FC +2.20
Venados FC +2.60
Venados FC +0.40
Venados FC +0.20
Venados FC +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 3.00 1.60 Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Venados FC +0.90
Venados FC +1.60
Venados FC +0.20
Venados FC +1.30
Venados FC +2.00
Venados FC +0.60
Venados FC +0.50
Venados FC +1.20
Correcaminos Uat +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.00 2.20 Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 1.20 3.00 Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Correcaminos Uat beter
Venados FC beter
Correcaminos Uat beter
Correcaminos Uat beter
Correcaminos Uat beter
Correcaminos Uat beter
Venados FC beter
Venados FC beter
Correcaminos Uat beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Correcaminos Uat
Venados FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 2.3 3 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1 2.2 2.1 1.2 3
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 2 4 4.4 4.2 4.6
BTS-percentage 70% 40% 100% 90% 80% 100%
Clean sheet-percentage 30% 60% 0% 10% 20% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga de Expansión MX-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Correcaminos Uat
Venados FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Venados FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga de Expansión MX · Primera A: Apertura

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Leones Negros UDG 12 7 3 2 28:17 +11 24 D L W W D
2 CA La Paz 12 7 2 3 28:15 +13 23 D W W L W
3 Monarcas 12 7 2 3 22:13 +9 23 W W L D D
4 Venados FC 12 6 2 4 27:22 +5 20 W L W W D
5 Mineros de Zacatecas 12 5 3 4 25:21 +4 18 L W W L D
6 Cancún 12 5 3 4 21:17 +4 18 D W L W D
7 Piratas 12 5 3 4 18:14 +4 18 D W L W L
8 Durango 12 5 3 4 11:11 0 18 L W W W D
9 Tapatío 12 5 2 5 23:20 +3 17 L W L L W
10 Correcaminos Uat 12 4 4 4 20:20 0 16 D L W D L
11 Tlaxcala 12 4 3 5 23:25 -2 15 W L W D W
12 Dorados 12 3 4 5 21:23 -2 13 D D L L L
13 Alebrijes de Oaxaca 12 4 1 7 10:23 -13 13 W L L L W
14 CDS Tampico Madero 12 3 3 6 12:19 -7 12 L D L L D
15 Cruz Azul Hidalgo 12 2 5 5 14:19 -5 11 D L L D W
16 Tepatitlán 12 2 1 9 10:34 -24 7 L L W D L
  • Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Venados FC 6 5 1 0 18:6 +12 16
2 Mineros de Zacatecas 7 4 2 1 18:8 +10 14
3 Monarcas 6 4 1 1 16:8 +8 13
4 Tapatío 7 4 1 2 16:10 +6 13
5 Cancún 6 4 0 2 13:4 +9 12
6 Piratas 5 4 0 1 11:3 +8 12
7 Tlaxcala 6 4 0 2 16:11 +5 12
8 CDS Tampico Madero 6 3 3 0 10:5 +5 12
9 CA La Paz 6 3 1 2 10:5 +5 10
10 Alebrijes de Oaxaca 6 3 1 2 6:7 -1 10
11 Correcaminos Uat 6 2 3 1 8:6 +2 9
12 Leones Negros UDG 5 2 2 1 14:9 +5 8
13 Durango 5 2 1 2 8:8 0 7
14 Tepatitlán 7 2 1 4 8:15 -7 7
15 Dorados 7 1 3 3 9:11 -2 6
16 Cruz Azul Hidalgo 5 1 2 2 10:6 +4 5
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Leones Negros UDG 7 5 1 1 14:8 +6 16
2 CA La Paz 6 4 1 1 18:10 +8 13
3 Durango 7 3 2 2 3:3 0 11
4 Monarcas 6 3 1 2 6:5 +1 10
5 Dorados 5 2 1 2 12:12 0 7
6 Correcaminos Uat 6 2 1 3 12:14 -2 7
7 Piratas 7 1 3 3 7:11 -4 6
8 Cancún 6 1 3 2 8:13 -5 6
9 Cruz Azul Hidalgo 7 1 3 3 4:13 -9 6
10 Tapatío 5 1 1 3 7:10 -3 4
11 Mineros de Zacatecas 5 1 1 3 7:13 -6 4
12 Venados FC 6 1 1 4 9:16 -7 4
13 Tlaxcala 6 0 3 3 7:14 -7 3
14 Alebrijes de Oaxaca 6 1 0 5 4:16 -12 3
15 CDS Tampico Madero 6 0 0 6 2:14 -12 0
16 Tepatitlán 5 0 0 5 2:19 -17 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.