Tlaxcala vs Correcaminos Uat H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Tlaxcala
thuisvorm
L W W W W
Liga de Expansión MX
Estadio Tlahuicole
Logo van Correcaminos Uat
uitvorm
W W L L L

AI-wedstrijdinzichten

Tlaxcala
Correcaminos Uat

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.45
4.00
0.90
1.95
1.90
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
4.00
3.00
3.50
2.00
5.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
3.65
2.30
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W D W
L W W W W
D L D L D
vs
D L W D L
L D D W D
W W L L L
Over 2.5-vorm
O O O U O
U O O O O
O O U O U
vs
O O U U O
O U O U U
O O O O O
BTS-vorm
Y N Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y Y N Y
vs
Y N N Y Y
N Y N N Y
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 4.20 3.40 Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 2.00 4.00 Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tlaxcala +0.80
Tlaxcala +1.80
Correcaminos Uat +0.20
Tlaxcala +1.20
Tlaxcala +2.20
Tlaxcala +0.20
Tlaxcala +0.40
Tlaxcala +1.40
Correcaminos Uat +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 2.80 1.20 Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.00 1.80 Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tlaxcala +0.60
Tlaxcala +1.00
Tlaxcala +0.20
Tlaxcala +1.40
Tlaxcala +1.80
Tlaxcala +1.00
Correcaminos Uat +0.20
Tlaxcala +0.20
Correcaminos Uat +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.80 1.40 2.20 Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.00 2.20 Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Correcaminos Uat beter
Correcaminos Uat beter
Tlaxcala beter
Tlaxcala beter
Correcaminos Uat beter
Tlaxcala beter
Correcaminos Uat beter
Correcaminos Uat beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Tlaxcala
Correcaminos Uat

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 2.8 1.2 1.4 1 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.8 1.4 2.2 1.6 1 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 4.2 3.4 3 2 4
BTS-percentage 80% 80% 80% 70% 40% 100%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 30% 60% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga de Expansión MX-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Tlaxcala
Correcaminos Uat

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Tlaxcala (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Correcaminos Uat (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga de Expansión MX · Primera A: Apertura

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Leones Negros UDG 12 7 3 2 28:17 +11 24 D L W W D
2 CA La Paz 12 7 2 3 28:15 +13 23 D W W L W
3 Monarcas 12 7 2 3 22:13 +9 23 W W L D D
4 Venados FC 12 6 2 4 27:22 +5 20 W L W W D
5 Mineros de Zacatecas 12 5 3 4 25:21 +4 18 L W W L D
6 Cancún 12 5 3 4 21:17 +4 18 D W L W D
7 Piratas 12 5 3 4 18:14 +4 18 D W L W L
8 Durango 12 5 3 4 11:11 0 18 L W W W D
9 Tapatío 12 5 2 5 23:20 +3 17 L W L L W
10 Correcaminos Uat 12 4 4 4 20:20 0 16 D L W D L
11 Tlaxcala 12 4 3 5 23:25 -2 15 W L W D W
12 Dorados 12 3 4 5 21:23 -2 13 D D L L L
13 Alebrijes de Oaxaca 12 4 1 7 10:23 -13 13 W L L L W
14 CDS Tampico Madero 12 3 3 6 12:19 -7 12 L D L L D
15 Cruz Azul Hidalgo 12 2 5 5 14:19 -5 11 D L L D W
16 Tepatitlán 12 2 1 9 10:34 -24 7 L L W D L
  • Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Venados FC 6 5 1 0 18:6 +12 16
2 Mineros de Zacatecas 7 4 2 1 18:8 +10 14
3 Monarcas 6 4 1 1 16:8 +8 13
4 Tapatío 7 4 1 2 16:10 +6 13
5 Cancún 6 4 0 2 13:4 +9 12
6 Piratas 5 4 0 1 11:3 +8 12
7 Tlaxcala 6 4 0 2 16:11 +5 12
8 CDS Tampico Madero 6 3 3 0 10:5 +5 12
9 CA La Paz 6 3 1 2 10:5 +5 10
10 Alebrijes de Oaxaca 6 3 1 2 6:7 -1 10
11 Correcaminos Uat 6 2 3 1 8:6 +2 9
12 Leones Negros UDG 5 2 2 1 14:9 +5 8
13 Durango 5 2 1 2 8:8 0 7
14 Tepatitlán 7 2 1 4 8:15 -7 7
15 Dorados 7 1 3 3 9:11 -2 6
16 Cruz Azul Hidalgo 5 1 2 2 10:6 +4 5
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Leones Negros UDG 7 5 1 1 14:8 +6 16
2 CA La Paz 6 4 1 1 18:10 +8 13
3 Durango 7 3 2 2 3:3 0 11
4 Monarcas 6 3 1 2 6:5 +1 10
5 Dorados 5 2 1 2 12:12 0 7
6 Correcaminos Uat 6 2 1 3 12:14 -2 7
7 Piratas 7 1 3 3 7:11 -4 6
8 Cancún 6 1 3 2 8:13 -5 6
9 Cruz Azul Hidalgo 7 1 3 3 4:13 -9 6
10 Tapatío 5 1 1 3 7:10 -3 4
11 Mineros de Zacatecas 5 1 1 3 7:13 -6 4
12 Venados FC 6 1 1 4 9:16 -7 4
13 Tlaxcala 6 0 3 3 7:14 -7 3
14 Alebrijes de Oaxaca 6 1 0 5 4:16 -12 3
15 CDS Tampico Madero 6 0 0 6 2:14 -12 0
16 Tepatitlán 5 0 0 5 2:19 -17 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.