Club Sp. San Lorenzo vs Cerro Porteno H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Club Sp. San Lorenzo
thuisvorm
L L L D D
Division Profesional - Clausura
Estadio Gunther Vogel
Logo van Cerro Porteno
uitvorm
L W D L W

AI-wedstrijdinzichten

Club Sp. San Lorenzo
Cerro Porteno

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.45
0.60
0.30
2.80
3.30
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
3.00
1.00
2.00
0.00
4.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.60
2.90
3.25
2.20
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D D D
L L L D D
L L L L D
vs
D W L L W
W D W W L
L W D L W
Over 2.5-vorm
U O U U U
O O O U U
U U O U U
vs
U U O U O
U U U U U
O O U O O
BTS-vorm
N N N Y Y
N Y N N Y
N N Y N Y
vs
Y N Y N N
N Y N N N
Y Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.00 2.20 1.80 Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 1.40 3.00 Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno +0.20
Club Sp. San Lorenzo +0.60
Cerro Porteno +1.00
Gelijk
Club Sp. San Lorenzo +0.80
Cerro Porteno +0.80
Cerro Porteno +0.40
Club Sp. San Lorenzo +0.40
Cerro Porteno +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.40 0.40 0.40 Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 0.80 1.80 Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno +0.90
Cerro Porteno +0.40
Cerro Porteno +1.40
Cerro Porteno +0.90
Cerro Porteno +0.40
Cerro Porteno +1.40
Cerro Porteno +0.90
Cerro Porteno +0.40
Cerro Porteno +1.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.80 1.40 Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 0.60 1.20 Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Cerro Porteno beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Club Sp. San Lorenzo
Cerro Porteno

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.4 0.4 0.4 1.3 0.8 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.8 1.4 0.9 0.6 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2 2.2 1.8 2.2 1.4 3
BTS-percentage 40% 40% 40% 50% 20% 80%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 40% 60% 20%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Division Profesional - Clausura-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Club Sp. San Lorenzo
Cerro Porteno

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Club Sp. San Lorenzo
Cerro Porteno

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Club Sp. San Lorenzo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cerro Porteno (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Division Profesional - Clausura · Primera Division: Clausura

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 2 de Mayo 14 8 4 2 17:13 +4 28 L L D W W
2 Olimpia 14 8 3 3 22:10 +12 27 W W W D D
3 Libertad Asuncion 14 8 3 3 23:16 +7 27 W D L W D
4 Nacional Asuncion 14 7 5 2 21:8 +13 26 W W D D W
5 Sportivo Trinidense 14 7 3 4 24:14 +10 24 W L W W D
6 Club Guarani 14 5 7 2 16:12 +4 22 D W W D D
7 Cerro Porteno 14 6 2 6 18:14 +4 20 D W L L W
8 Sportivo Ameliano 14 4 6 4 15:16 -1 18 W D D L L
9 Sportivo Luqueno 14 4 1 9 14:27 -13 13 L W L L L
10 Rubio NU 14 3 4 7 15:24 -9 13 L L D W D
11 Deportivo Recoleta 14 2 2 10 14:27 -13 8 L L D L L
12 Club Sp. San Lorenzo 14 0 4 10 5:23 -18 4 L L D D D
  • Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nacional Asuncion 7 5 2 0 12:1 +11 17
2 Olimpia 7 4 2 1 14:5 +9 14
3 Libertad Asuncion 7 4 2 1 14:8 +6 14
4 2 de Mayo 7 4 2 1 7:5 +2 14
5 Cerro Porteno 7 4 1 2 8:5 +3 13
6 Sportivo Ameliano 7 3 2 2 8:8 0 11
7 Sportivo Trinidense 7 3 1 3 10:8 +2 10
8 Club Guarani 7 2 3 2 10:9 +1 9
9 Rubio NU 7 1 4 2 7:8 -1 7
10 Sportivo Luqueno 7 2 0 5 6:13 -7 6
11 Deportivo Recoleta 7 1 1 5 9:15 -6 4
12 Club Sp. San Lorenzo 7 0 2 5 2:12 -10 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sportivo Trinidense 7 4 2 1 14:6 +8 14
2 2 de Mayo 7 4 2 1 10:8 +2 14
3 Olimpia 7 4 1 2 8:5 +3 13
4 Club Guarani 7 3 4 0 6:3 +3 13
5 Libertad Asuncion 7 4 1 2 9:8 +1 13
6 Nacional Asuncion 7 2 3 2 9:7 +2 9
7 Cerro Porteno 7 2 1 4 10:9 +1 7
8 Sportivo Ameliano 7 1 4 2 7:8 -1 7
9 Sportivo Luqueno 7 2 1 4 8:14 -6 7
10 Rubio NU 7 2 0 5 8:16 -8 6
11 Deportivo Recoleta 7 1 1 5 5:12 -7 4
12 Club Sp. San Lorenzo 7 0 2 5 3:11 -8 2

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Club Sp. San Lorenzo

Trainer: S. Orteman

4-4-2
31 L. Franco
24 Matias Aguero
5 T. Paredes
15 B. Piñatares
13 Isaias Fretes
22 K. Ferreira
6 H. Villamayor
21 H. Gonzalez
8 R. Amarilla
25 K. Fernández
9 J. Barrios

Wisselspelers

  • 35C. ColmánF
  • 32F. AragónM
  • 16Á. BenítezM
  • 39Lucas Andres Cohener GonzalezM
  • 4A. DoldánD
  • 26Amin Duarte Gonzalez JoseM
  • 28P. GerzelF
  • 20D. Meza MontielD
  • 27Elias OrtizM
  • 12W. QuiñónezG
  • 37Santiago Exequiel Salcedo Bernatto
  • 7S. SalcedoF

Cerro Porteno

Trainer: G. Costas

4-1-4-1
12 A. Martínez
4 A. Cañete
14 L. Quintana
6 L. Merolla
15 B. Riveros
2 F. Domínguez
31 I. Aliseda
18 A. Gamarra
32 C. Bobadilla
7 D. Rodríguez
19 P. Vegetti

Wisselspelers

  • 13G. BenítezD
  • 34C. ChenaM
  • 28C. FrancoF
  • 30G. GiménezM
  • 40M. KlimowiczM
  • 5J. MorelM
  • 16I. RamírezD
  • 1M. RoffoG
  • 27J. TorresF
  • 23G. VelázquezD
  • 21S. AraújoF
  • 20E. AlmendraM