Stal Mielec vs Ruch Chorzów H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Stal Mielec
thuisvorm
D W D L W
I Liga
Stadion Miejski im. Grzegorza Lato
Logo van Ruch Chorzów
uitvorm
D W L D W

AI-wedstrijdinzichten

Stal Mielec
Ruch Chorzów

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
2.60
1.00
2.60
2.60
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
1.00
2.00
0.00
BTS-coëfficiënt
4.30
5.00
3.60
2.75
3.60
1.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D L L W
D W D L W
L W L L L
vs
L W D D W
D L W W D
D W L D W
Over 2.5-vorm
U U O O O
U O U O O
O O O U O
vs
U O O U U
U U U O O
U U U U U
BTS-vorm
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N N Y
vs
N Y Y N N
Y N N Y Y
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.70 3.40 4.00 Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 3.00 1.40 Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stal Mielec +1.50
Stal Mielec +0.70
Stal Mielec +2.30
Stal Mielec +1.20
Stal Mielec +0.40
Stal Mielec +2.00
Stal Mielec +1.80
Stal Mielec +1.00
Stal Mielec +2.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 2.00 0.80 Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.60 0.80 Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stal Mielec +0.20
Ruch Chorzów +0.20
Stal Mielec +0.60
Stal Mielec +0.80
Stal Mielec +0.40
Stal Mielec +1.20
Ruch Chorzów +0.40
Ruch Chorzów +0.80
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 1.40 3.20 Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.40 0.60 Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ruch Chorzów beter
Ruch Chorzów beter
Ruch Chorzów beter
Ruch Chorzów beter
Gelijk
Ruch Chorzów beter
Ruch Chorzów beter
Ruch Chorzów beter
Ruch Chorzów beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Stal Mielec
Ruch Chorzów

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 2 0.8 1.2 1.6 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 1.4 3.2 1 1.4 0.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.7 3.4 4 2.2 3 1.4
BTS-percentage 80% 100% 60% 40% 60% 20%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 40% 20% 60%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen I Liga-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Stal Mielec
Ruch Chorzów

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stal Mielec (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ruch Chorzów (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

I Liga

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 6 3 1 19:8 +11 21 D W L W W
2 Polonia Warszawa 10 5 2 3 17:13 +4 17 L L D W W
3 Nieciecza 10 5 2 3 16:14 +2 17 D W W W D
4 Lechia Gdansk 10 5 1 4 19:16 +3 16 W L W W W
5 Warta Poznań 10 5 0 5 18:15 +3 15 L L W W L
6 ŁKS Łódź 10 4 3 3 13:11 +2 15 D D W L L
7 Ruch Chorzów 10 4 3 3 11:11 0 15 L W D D W
8 Miedz Legnica 10 4 2 4 14:10 +4 14 W D L L L
9 Stal Rzeszów 10 4 2 4 11:17 -6 14 W W W W L
10 Chrobry Głogów 10 3 3 4 11:12 -1 12 W D D L L
11 Pogoń Siedlce 10 3 3 4 10:11 -1 12 W D W L L
12 Odra Opole 10 3 3 4 8:9 -1 12 D D L L W
13 Polonia Bytom 10 2 6 2 15:17 -2 12 D D D D W
14 Stal Mielec 10 3 3 4 16:24 -8 12 L D L L W
15 Podbeskidzie 10 1 8 1 13:14 -1 11 L D D D W
16 Arka Gdynia 10 3 2 5 12:13 -1 11 D D L L L
17 Unia Skierniewice 10 3 2 5 12:17 -5 11 L L W D D
18 Puszcza Niepołomice 10 3 0 7 11:14 -3 9 W L L L W
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 5 3 2 0 7:3 +4 11
2 Pogoń Siedlce 6 3 1 2 8:7 +1 10
3 Stal Mielec 6 2 3 1 13:10 +3 9
4 ŁKS Łódź 5 3 0 2 9:6 +3 9
5 Lechia Gdansk 5 3 0 2 10:8 +2 9
6 Nieciecza 5 3 0 2 7:6 +1 9
7 Arka Gdynia 5 2 2 1 10:4 +6 8
8 Polonia Warszawa 5 2 2 1 10:8 +2 8
9 Miedz Legnica 6 2 2 2 8:7 +1 8
10 Polonia Bytom 5 1 4 0 8:7 +1 7
11 Ruch Chorzów 4 2 1 1 7:6 +1 7
12 Odra Opole 5 2 1 2 4:3 +1 7
13 Unia Skierniewice 6 2 1 3 8:10 -2 7
14 Warta Poznań 2 2 0 0 6:2 +4 6
15 Podbeskidzie 4 1 3 0 5:4 +1 6
16 Puszcza Niepołomice 6 2 0 4 6:6 0 6
17 Chrobry Głogów 6 1 2 3 3:7 -4 5
18 Stal Rzeszów 4 1 0 3 4:9 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stal Rzeszów 6 3 2 1 7:8 -1 11
2 Pogoń Grod. Mazowiecki 5 3 1 1 12:5 +7 10
3 Polonia Warszawa 5 3 0 2 7:5 +2 9
4 Warta Poznań 8 3 0 5 12:13 -1 9
5 Nieciecza 5 2 2 1 9:8 +1 8
6 Ruch Chorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
7 Chrobry Głogów 4 2 1 1 8:5 +3 7
8 Lechia Gdansk 5 2 1 2 9:8 +1 7
9 Miedz Legnica 4 2 0 2 6:3 +3 6
10 ŁKS Łódź 5 1 3 1 4:5 -1 6
11 Podbeskidzie 6 0 5 1 8:10 -2 5
12 Odra Opole 5 1 2 2 4:6 -2 5
13 Polonia Bytom 5 1 2 2 7:10 -3 5
14 Unia Skierniewice 4 1 1 2 4:7 -3 4
15 Puszcza Niepołomice 4 1 0 3 5:8 -3 3
16 Arka Gdynia 5 1 0 4 2:9 -7 3
17 Stal Mielec 4 1 0 3 3:14 -11 3
18 Pogoń Siedlce 4 0 2 2 2:4 -2 2

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.