Carina Gubin vs Rakow II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Carina Gubin
thuisvorm
L L D L D
III Liga - Group 3
Stadion Miejski Gubin
Logo van Rakow II
uitvorm
L W W L L

AI-wedstrijdinzichten

Carina Gubin
Rakow II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.80
0.60
1.00
1.44
0.75
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
2.00
4.00
2.22
1.25
3.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.60
2.90
2.89
2.88
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L W D
L L D L D
L L L L W
vs
W D W L L
L L D D
L W W L L
Over 2.5-vorm
U O O U U
O U U O U
O O O O U
vs
O U U O U
U O U U
O O U O U
BTS-vorm
Y N Y N N
N N Y Y N
Y N Y N N
vs
Y Y N Y N
N Y N Y
N Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.20 2.80 Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.00 2.40 Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Carina Gubin +0.30
Carina Gubin +0.50
Carina Gubin +0.10
Gelijk
Carina Gubin +0.20
Rakow II +0.20
Carina Gubin +0.60
Carina Gubin +0.80
Carina Gubin +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.50 0.40 0.60 Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.75 0.50 1.00 Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rakow II +0.25
Gelijk
Rakow II +0.50
Rakow II +0.35
Rakow II +0.10
Rakow II +0.60
Rakow II +0.15
Carina Gubin +0.10
Rakow II +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.80 2.20 Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.45 1.50 1.40 Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Rakow II beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Carina Gubin
Rakow II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.5 0.4 0.6 0.75 0.5 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.8 2.2 1.45 1.5 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2.2 2.8 2.2 2 2.4
BTS-percentage 40% 40% 40% 45% 50% 40%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 23% 25% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen III Liga - Group 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Carina Gubin
Rakow II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Carina Gubin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Rakow II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

III Liga - Group 3 · Group III

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Sparta Katowice 12 7 3 2 19:8 +11 24 D W W D L
2 Zagłębie Lubin II 12 6 6 0 24:14 +10 24 D W D D D
3 Odra Bytom Odrzański 12 7 3 2 13:6 +7 24 D W W L D
4 Zaglebie Sosnowiec 11 7 1 3 16:9 +7 22 L W W W W
5 Barycz Sułów 12 6 3 3 19:14 +5 21 W L D L D
6 ROW Rybnik 12 6 2 4 25:19 +6 20 D D W W W
7 Górnik Polkowice 12 5 3 4 23:19 +4 18 L L L D W
8 Karkonosze Jelenia Góra 12 5 3 4 13:9 +4 18 W L W L W
9 Miedź Legnica II 12 5 2 5 27:22 +5 17 W W L W W
10 Stilon Gorzów 12 4 4 4 20:19 +1 16 L D W W L
11 Warta Gorzów 12 3 5 4 11:18 -7 14 W L D D L
12 Stal Brzeg 12 3 3 6 19:18 +1 12 L W L L D
13 Goczałkowice Zdrój 12 3 3 6 11:16 -5 12 L W L L D
14 Kluczbork 11 4 0 7 10:18 -8 12 L W L L L
15 Polonia Nysa 12 3 2 7 13:24 -11 11 L L W L W
16 Ślęza Wrocław 12 3 1 8 18:28 -10 10 L L D W L
17 Rakow II 10 2 3 5 13:19 -6 9 D W D W L
18 Carina Gubin 12 2 3 7 8:22 -14 9 D L L W D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sparta Katowice 7 6 1 0 15:4 +11 19
2 Karkonosze Jelenia Góra 7 5 2 0 11:2 +9 17
3 ROW Rybnik 7 5 1 1 22:11 +11 16
4 Barycz Sułów 7 4 3 0 15:7 +8 15
5 Zagłębie Lubin II 6 4 2 0 11:5 +6 14
6 Górnik Polkowice 7 4 1 2 17:13 +4 13
7 Odra Bytom Odrzański 7 4 1 2 9:5 +4 13
8 Stal Brzeg 7 3 2 2 13:8 +5 11
9 Goczałkowice Zdrój 5 3 0 2 9:4 +5 9
10 Zaglebie Sosnowiec 3 3 0 0 6:1 +5 9
11 Stilon Gorzów 6 2 3 1 7:5 +2 9
12 Kluczbork 5 3 0 2 8:9 -1 9
13 Warta Gorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
14 Miedź Legnica II 6 2 1 3 10:8 +2 7
15 Carina Gubin 7 1 3 3 5:11 -6 6
16 Polonia Nysa 6 1 1 4 8:13 -5 4
17 Ślęza Wrocław 3 1 0 2 6:7 -1 3
18 Rakow II 4 0 2 2 2:6 -4 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Zaglebie Sosnowiec 8 4 1 3 10:8 +2 13
2 Odra Bytom Odrzański 5 3 2 0 4:1 +3 11
3 Zagłębie Lubin II 6 2 4 0 13:9 +4 10
4 Miedź Legnica II 6 3 1 2 17:14 +3 10
5 Stilon Gorzów 6 2 1 3 13:14 -1 7
6 Rakow II 6 2 1 3 11:13 -2 7
7 Polonia Nysa 6 2 1 3 5:11 -6 7
8 Ślęza Wrocław 9 2 1 6 12:21 -9 7
9 Barycz Sułów 5 2 0 3 4:7 -3 6
10 Warta Gorzów 6 1 3 2 7:13 -6 6
11 Górnik Polkowice 5 1 2 2 6:6 0 5
12 Sparta Katowice 5 1 2 2 4:4 0 5
13 ROW Rybnik 5 1 1 3 3:8 -5 4
14 Kluczbork 6 1 0 5 2:9 -7 3
15 Carina Gubin 5 1 0 4 3:11 -8 3
16 Goczałkowice Zdrój 7 0 3 4 2:12 -10 3
17 Stal Brzeg 5 0 1 4 6:10 -4 1
18 Karkonosze Jelenia Góra 5 0 1 4 2:7 -5 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.