Sparta Katowice vs Barycz Sułów H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Sparta Katowice
thuisvorm
W W W W D
III Liga - Group 3
Stadion Rapid
Logo van Barycz Sułów
uitvorm
W L W L L

AI-wedstrijdinzichten

Sparta Katowice
Barycz Sułów

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.95
4.30
1.60
2.80
3.60
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
3.00
0.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.90
2.90
2.90
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W D L
W W W W D
L D D W L
vs
W L D L D
W W W D D
W L W L L
Over 2.5-vorm
U O U U U
O U O O U
U U U U U
vs
O U O O U
O U O O U
O O U U O
BTS-vorm
Y Y N Y N
N N N Y Y
N Y Y N N
vs
Y N Y Y Y
N N Y Y Y
Y N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.10 2.60 1.60 Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 3.20 2.20 Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Barycz Sułów +0.60
Barycz Sułów +1.10
Barycz Sułów +0.10
Barycz Sułów +0.10
Barycz Sułów +0.60
Sparta Katowice +0.40
Barycz Sułów +1.10
Barycz Sułów +1.60
Barycz Sułów +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 2.20 0.80 Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 2.20 0.80 Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Barycz Sułów +0.70
Sparta Katowice +0.70
Sparta Katowice +0.70
Gelijk
Sparta Katowice +1.40
Barycz Sułów +0.70
Barycz Sułów +1.40
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.60 0.40 0.80 Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.00 1.40 Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Sparta Katowice beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Sparta Katowice
Barycz Sułów

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 2.2 0.8 1.5 2.2 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.6 0.4 0.8 1.2 1 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.1 2.6 1.6 2.7 3.2 2.2
BTS-percentage 40% 40% 40% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen III Liga - Group 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Sparta Katowice
Barycz Sułów

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sparta Katowice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Barycz Sułów (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

III Liga - Group 3 · Group III

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Sparta Katowice 12 7 3 2 19:8 +11 24 D W W D L
2 Zagłębie Lubin II 12 6 6 0 24:14 +10 24 D W D D D
3 Odra Bytom Odrzański 12 7 3 2 13:6 +7 24 D W W L D
4 Zaglebie Sosnowiec 11 7 1 3 16:9 +7 22 L W W W W
5 Barycz Sułów 12 6 3 3 19:14 +5 21 W L D L D
6 ROW Rybnik 12 6 2 4 25:19 +6 20 D D W W W
7 Górnik Polkowice 12 5 3 4 23:19 +4 18 L L L D W
8 Karkonosze Jelenia Góra 12 5 3 4 13:9 +4 18 W L W L W
9 Miedź Legnica II 12 5 2 5 27:22 +5 17 W W L W W
10 Stilon Gorzów 12 4 4 4 20:19 +1 16 L D W W L
11 Warta Gorzów 12 3 5 4 11:18 -7 14 W L D D L
12 Stal Brzeg 12 3 3 6 19:18 +1 12 L W L L D
13 Goczałkowice Zdrój 12 3 3 6 11:16 -5 12 L W L L D
14 Kluczbork 11 4 0 7 10:18 -8 12 L W L L L
15 Polonia Nysa 12 3 2 7 13:24 -11 11 L L W L W
16 Ślęza Wrocław 12 3 1 8 18:28 -10 10 L L D W L
17 Rakow II 10 2 3 5 13:19 -6 9 D W D W L
18 Carina Gubin 12 2 3 7 8:22 -14 9 D L L W D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sparta Katowice 7 6 1 0 15:4 +11 19
2 Karkonosze Jelenia Góra 7 5 2 0 11:2 +9 17
3 ROW Rybnik 7 5 1 1 22:11 +11 16
4 Barycz Sułów 7 4 3 0 15:7 +8 15
5 Zagłębie Lubin II 6 4 2 0 11:5 +6 14
6 Górnik Polkowice 7 4 1 2 17:13 +4 13
7 Odra Bytom Odrzański 7 4 1 2 9:5 +4 13
8 Stal Brzeg 7 3 2 2 13:8 +5 11
9 Goczałkowice Zdrój 5 3 0 2 9:4 +5 9
10 Zaglebie Sosnowiec 3 3 0 0 6:1 +5 9
11 Stilon Gorzów 6 2 3 1 7:5 +2 9
12 Kluczbork 5 3 0 2 8:9 -1 9
13 Warta Gorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
14 Miedź Legnica II 6 2 1 3 10:8 +2 7
15 Carina Gubin 7 1 3 3 5:11 -6 6
16 Polonia Nysa 6 1 1 4 8:13 -5 4
17 Ślęza Wrocław 3 1 0 2 6:7 -1 3
18 Rakow II 4 0 2 2 2:6 -4 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Zaglebie Sosnowiec 8 4 1 3 10:8 +2 13
2 Odra Bytom Odrzański 5 3 2 0 4:1 +3 11
3 Zagłębie Lubin II 6 2 4 0 13:9 +4 10
4 Miedź Legnica II 6 3 1 2 17:14 +3 10
5 Stilon Gorzów 6 2 1 3 13:14 -1 7
6 Rakow II 6 2 1 3 11:13 -2 7
7 Polonia Nysa 6 2 1 3 5:11 -6 7
8 Ślęza Wrocław 9 2 1 6 12:21 -9 7
9 Barycz Sułów 5 2 0 3 4:7 -3 6
10 Warta Gorzów 6 1 3 2 7:13 -6 6
11 Górnik Polkowice 5 1 2 2 6:6 0 5
12 Sparta Katowice 5 1 2 2 4:4 0 5
13 ROW Rybnik 5 1 1 3 3:8 -5 4
14 Kluczbork 6 1 0 5 2:9 -7 3
15 Carina Gubin 5 1 0 4 3:11 -8 3
16 Goczałkowice Zdrój 7 0 3 4 2:12 -10 3
17 Stal Brzeg 5 0 1 4 6:10 -4 1
18 Karkonosze Jelenia Góra 5 0 1 4 2:7 -5 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.