Wisła Kraków II vs Siarka Tarnobrzeg H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Wisła Kraków II
thuisvorm
W L L D W
III Liga - Group 4
Stadion KS Dalin
Logo van Siarka Tarnobrzeg
uitvorm
L W D L L

AI-wedstrijdinzichten

Wisła Kraków II
Siarka Tarnobrzeg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.17
2.30
2.00
1.65
2.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.22
1.00
3.75
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.89
2.90
2.88
3.25
2.90
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D D L W
W L L D W
W D D L
vs
D W L L L
L L W W L
L W D L L
Over 2.5-vorm
U O U O O
U U U U O
O U O O
vs
U U O O O
U O U U O
U U U O O
BTS-vorm
N Y Y N Y
N N N Y Y
Y N Y N
vs
Y N Y Y Y
N Y N N Y
N N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 1.80 3.00 Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.20 3.20 Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Siarka Tarnobrzeg +0.30
Wisła Kraków II +0.20
Siarka Tarnobrzeg +0.80
Siarka Tarnobrzeg +0.90
Siarka Tarnobrzeg +0.40
Siarka Tarnobrzeg +1.40
Wisła Kraków II +0.30
Wisła Kraków II +0.80
Siarka Tarnobrzeg +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.03 0.80 1.25 Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.00 1.00 Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wisła Kraków II +0.03
Wisła Kraków II +0.03
Wisła Kraków II +0.03
Siarka Tarnobrzeg +0.20
Siarka Tarnobrzeg +0.20
Siarka Tarnobrzeg +0.20
Wisła Kraków II +0.25
Wisła Kraków II +0.25
Wisła Kraków II +0.25
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.38 1.00 1.75 Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.20 2.20 Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wisła Kraków II beter
Siarka Tarnobrzeg beter
Wisła Kraków II beter
Wisła Kraków II beter
Wisła Kraków II beter
Wisła Kraków II beter
Siarka Tarnobrzeg beter
Siarka Tarnobrzeg beter
Wisła Kraków II beter
Laatste 9 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Wisła Kraków II
Siarka Tarnobrzeg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.03 0.8 1.25 1 1 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.38 1 1.75 1.7 1.2 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 1.8 3 2.7 2.2 3.2
BTS-percentage 45% 40% 50% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 23% 20% 25% 30% 40% 20%
Laatste 9 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen III Liga - Group 4-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Wisła Kraków II
Siarka Tarnobrzeg

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wisła Kraków II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Siarka Tarnobrzeg (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 9 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

III Liga - Group 4 · Group IV

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Chełmianka Chełm 12 9 3 0 20:6 +14 30 D D W D W
2 KSZO 1929 12 6 5 1 21:9 +12 23 W D L D W
3 Naprzód 12 7 2 3 28:21 +7 23 W W W W W
4 Wisłoka Dębica 12 7 2 3 16:13 +3 23 W W W W D
5 Wiślanie Jaśkowice 12 6 2 4 19:12 +7 20 W D L L W
6 Czarni Połaniec 12 6 2 4 18:17 +1 20 W L D D L
7 Jarosław 12 5 2 5 28:22 +6 17 L W D L L
8 Hetman Zamosc 12 4 5 3 21:20 +1 17 L D W D W
9 Wisła Kraków II 12 4 4 4 15:17 -2 16 L D D L W
10 Korona Kielce II 12 4 2 6 27:27 0 14 D L W W W
11 Siarka Tarnobrzeg 12 4 2 6 15:19 -4 14 D W L L L
12 Busko-Zdroj 12 4 2 6 17:26 -9 14 L W L W L
13 Sokół Kolb. 12 2 7 3 12:13 -1 13 D D W D L
14 KS Wieczysta Krakow II 12 3 3 6 11:15 -4 12 L D L W D
15 Podlasie Biała Podlaska 12 3 3 6 10:17 -7 12 W L L D L
16 Star Starachowice 12 2 5 5 14:19 -5 11 L D W D L
17 Moravia Morawica 12 2 3 7 13:22 -9 9 L L D D D
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 2 2 8 12:22 -10 8 W L L L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Naprzód 7 5 1 1 16:10 +6 16
2 Chełmianka Chełm 6 5 1 0 10:4 +6 16
3 KSZO 1929 7 4 2 1 13:6 +7 14
4 Jarosław 7 4 1 2 20:11 +9 13
5 Hetman Zamosc 7 3 3 1 12:8 +4 12
6 Wisłoka Dębica 5 4 0 1 7:5 +2 12
7 Korona Kielce II 7 3 2 2 17:11 +6 11
8 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 12:7 +5 10
9 Busko-Zdroj 5 3 1 1 9:7 +2 10
10 Wisła Kraków II 7 3 1 3 9:9 0 10
11 Podlasie Biała Podlaska 5 2 3 0 7:5 +2 9
12 Star Starachowice 5 2 2 1 9:5 +4 8
13 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 2 2 3 8:9 -1 8
14 Czarni Połaniec 5 2 1 2 9:9 0 7
15 Sokół Kolb. 5 1 3 1 6:5 +1 6
16 Siarka Tarnobrzeg 5 2 0 3 5:6 -1 6
17 KS Wieczysta Krakow II 5 1 2 2 3:6 -3 5
18 Moravia Morawica 7 1 2 4 7:15 -8 5
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Chełmianka Chełm 6 4 2 0 10:2 +8 14
2 Czarni Połaniec 7 4 1 2 9:8 +1 13
3 Wisłoka Dębica 7 3 2 2 9:8 +1 11
4 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 7:5 +2 10
5 KSZO 1929 5 2 3 0 8:3 +5 9
6 Siarka Tarnobrzeg 7 2 2 3 10:13 -3 8
7 Naprzód 5 2 1 2 12:11 +1 7
8 KS Wieczysta Krakow II 7 2 1 4 8:9 -1 7
9 Sokół Kolb. 7 1 4 2 6:8 -2 7
10 Wisła Kraków II 5 1 3 1 6:8 -2 6
11 Hetman Zamosc 5 1 2 2 9:12 -3 5
12 Moravia Morawica 5 1 1 3 6:7 -1 4
13 Jarosław 5 1 1 3 8:11 -3 4
14 Busko-Zdroj 7 1 1 5 8:19 -11 4
15 Korona Kielce II 5 1 0 4 10:16 -6 3
16 Star Starachowice 7 0 3 4 5:14 -9 3
17 Podlasie Biała Podlaska 7 1 0 6 3:12 -9 3
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 0 0 5 4:13 -9 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.