CFR 1907 Cluj vs Universitatea Craiova H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van CFR 1907 Cluj
thuisvorm
W W D W L
Liga I
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Logo van Universitatea Craiova
uitvorm
L D D W W

AI-wedstrijdinzichten

CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.65
3.30
2.00
3.30
4.00
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
2.50
4.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.10
2.60
3.60
2.90
2.20
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L W L W
W W D W L
L L W L W
vs
D W W W W
W L W W W
L D D W W
Over 2.5-vorm
U O O O U
O U U O O
O O O O U
vs
U O U O U
O U O O O
O U U U U
BTS-vorm
N Y Y Y N
N N N Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N N N N
N N Y N N
Y Y Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.10 2.80 3.40 CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 3.60 2.40 Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CFR 1907 Cluj +0.10
Universitatea Craiova +0.50
CFR 1907 Cluj +0.70
Universitatea Craiova +0.20
Universitatea Craiova +0.80
CFR 1907 Cluj +0.40
CFR 1907 Cluj +0.40
Universitatea Craiova +0.20
CFR 1907 Cluj +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 2.00 1.20 CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 3.20 1.00 Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova +0.50
Universitatea Craiova +1.60
CFR 1907 Cluj +0.60
Universitatea Craiova +0.10
Universitatea Craiova +1.20
CFR 1907 Cluj +1.00
Universitatea Craiova +0.90
Universitatea Craiova +2.00
CFR 1907 Cluj +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 0.80 2.20 CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 0.40 1.40 Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
CFR 1907 Cluj beter
Universitatea Craiova beter
CFR 1907 Cluj beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 2 1.2 2.1 3.2 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 0.8 2.2 0.9 0.4 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.1 2.8 3.4 3 3.6 2.4
BTS-percentage 50% 40% 60% 40% 20% 60%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 50% 60% 40%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga I-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CFR 1907 Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga I

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

CFR 1907 Cluj

Trainer: M. Şumudică

3-4-2-1
31 O. Vâlceanu
3 I. Gelashvili
41 A. Krešić
42 R. Pantalon
47 C. Braun
6 O. Perianu
18 E. Omić
14 Simão Rocha
11 A. Cordea
17 L. Biliboc
9 S. Dražić

Wisselspelers

  • 99J. DumasF
  • 86V. KunM
  • 45M. CamoraD
  • 7A. NalićM
  • 29B. OmraniF
  • 66Cristian DavidM
  • 10A. PaunM
  • 77A. SfaitM
  • 96Á. TordaiG
  • 23A. ZiblimM
  • 20A. ȚîrleaD
  • 19S. BușF

Universitatea Craiova

Trainer: Filipe Coelho

3-4-3
21 L. Popescu
3 O. Romanchuk
24 N. Stevanović
6 V. Screciu
17 C. Mora
8 T. Băluță
20 A. Cicâldău
11 N. Bancu
30 D. Matei
9 A. Al Hamlawi
10 Ș. Baiaram

Wisselspelers

  • 29L. BăsceanuM
  • 22S. ElisorF
  • 4A. CrețuM
  • 1A. MaximG
  • 7S. NsimbaF
  • 5B. RouxD
  • 18M. RădulescuM
  • 16João LameiraM
  • 90R. SavaG
  • 31R. WebsterD
  • 19Heriberto TavaresD