Petrolul Ploiesti vs Sepsi OSK Sfantu Gheorghe H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Petrolul Ploiesti
thuisvorm
W W L W W
Liga I
Stadionul Ilie Oană
Logo van Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
uitvorm
D D W L L

AI-wedstrijdinzichten

Petrolul Ploiesti
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.15
4.00
2.30
2.10
2.60
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
0.00
5.00
1.00
1.00
1.00
BTS-coëfficiënt
2.90
1.50
4.30
2.25
2.60
1.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D W L
W W L W W
L W W D L
vs
W L W L L
W D D W L
D D W L L
Over 2.5-vorm
O U O U O
U U U U U
O O O O O
vs
U O O U U
U U U O U
U U U O U
BTS-vorm
Y N Y N Y
N N N N N
N Y Y Y Y
vs
N N Y N N
N N Y Y N
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.80 1.60 4.00 Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 1.80 1.80 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Ploiesti +1.00
Petrolul Ploiesti +1.00
Petrolul Ploiesti +1.00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe +0.20
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe +0.20
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe +0.20
Petrolul Ploiesti +2.20
Petrolul Ploiesti +2.20
Petrolul Ploiesti +2.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.20 1.60 Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 1.00 0.40 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Ploiesti +0.70
Petrolul Ploiesti +0.40
Petrolul Ploiesti +1.00
Petrolul Ploiesti +0.50
Petrolul Ploiesti +0.20
Petrolul Ploiesti +0.80
Petrolul Ploiesti +0.90
Petrolul Ploiesti +0.60
Petrolul Ploiesti +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 0.40 2.40 Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.80 1.40 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe beter
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe beter
Gelijk
Petrolul Ploiesti beter
Petrolul Ploiesti beter
Petrolul Ploiesti beter
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe beter
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe beter
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Petrolul Ploiesti
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1.2 1.6 0.7 1 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 0.4 2.4 1.1 0.8 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.8 1.6 4 1.8 1.8 1.8
BTS-percentage 40% 0% 80% 30% 40% 20%
Clean sheet-percentage 40% 80% 0% 40% 40% 40%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga I-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Petrolul Ploiesti
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Petrolul Ploiesti
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Petrolul Ploiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga I

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Petrolul Ploiesti

Trainer: Ricardo Sousa

4-4-2
38 L. Zima
22 M. Țuțu
4 P. Papp
71 B. Malula
2 A. Dumitrescu
19 Léo Teixeira
8 L. Vega
20 S. Hanca
7 Rodrigo Martins
9 D. Nlundulu
10 A. Bran

Wisselspelers

  • 66T. CăpușăD
  • 18C. HüseynovD
  • 29K. LudewigD
  • 21David IonutM
  • 24Adam ZaianD
  • 28M. CostacheM
  • 12Ș. GeorgescuG
  • 80M. IonițăM
  • 99O. DeleM
  • 30R. LeescuD

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Trainer: O. Burcă

4-3-3
91 D. Lazar
2 Cascardo
82 D. Vîrtej
31 L. Rose
3 Fábio Vianna
28 V. Daguin
6 N. Păun
7 R. Silaghi
17 D. Andrei
14 M. Mawa
23 Hunor Batzula

Wisselspelers

  • 11D. OberlinF
  • 25B. OtelițăD
  • 88C. DavordzieF
  • 27Raul CîmpeanF
  • 9B. CmiljanićF
  • 77A. AganovićM
  • 21A. DobrosavleviciD
  • 19G. GhimfușM
  • 33S. GyengeG
  • 4S. KaramokoD
  • 8A. KeitaM