CS Dinamo București vs Popești-Leordeni H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van CS Dinamo București
thuisvorm
D L L L D
Liga II
Stadionul Ştefan cel Mare
Logo van Popești-Leordeni
uitvorm
D D D W W

AI-wedstrijdinzichten

CS Dinamo București
Popești-Leordeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.80
0.60
1.00
3.28
3.75
2.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
2.00
5.00
3.33
5.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
4.61
5.00
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L L D
D L L L D
L L W L L
vs
D W W L W
W W W L
D D D W W
Over 2.5-vorm
U O O O O
U U U O O
O O O O O
vs
U O O O O
O O O O
U U U O O
BTS-vorm
N N Y Y Y
Y N N Y Y
Y Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y
Y Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.20 3.00 5.40 CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.15 5.50 2.80 Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Dinamo București +0.05
Popești-Leordeni +1.30
CS Dinamo București +1.40
Popești-Leordeni +1.15
Popești-Leordeni +2.50
CS Dinamo București +0.20
CS Dinamo București +1.25
Popești-Leordeni +0.10
CS Dinamo București +2.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.00 1.40 CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.53 3.25 1.80 Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Popești-Leordeni +1.33
Popești-Leordeni +2.05
Popești-Leordeni +0.60
Popești-Leordeni +1.53
Popești-Leordeni +2.25
Popești-Leordeni +0.80
Popești-Leordeni +1.13
Popești-Leordeni +1.85
Popești-Leordeni +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
3.00 2.00 4.00 CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 2.25 1.00 Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Popești-Leordeni beter
Popești-Leordeni beter
Popești-Leordeni beter
Popești-Leordeni beter
CS Dinamo București beter
Popești-Leordeni beter
Popești-Leordeni beter
Popești-Leordeni beter
Popești-Leordeni beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

CS Dinamo București
Popești-Leordeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1 1.4 2.53 3.25 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 3 2 4 1.63 2.25 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.2 3 5.4 4.15 5.5 2.8
BTS-percentage 70% 60% 80% 90% 100% 80%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga II-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
CS Dinamo București
Popești-Leordeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CS Dinamo București (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Popești-Leordeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga II

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.