Baicoi vs Corona Braşov H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Baicoi
thuisvorm
W W W D
Liga III - Serie 2
Stadionul Petrolul
Logo van Corona Braşov
uitvorm
W D W

AI-wedstrijdinzichten

Baicoi
Corona Braşov

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.25
4.13
2.38
4.13
4.30
3.83
Over 2.5-coëfficiënt
1.88
2.50
1.25
2.50
3.00
1.67
BTS-coëfficiënt
3.69
3.25
4.13
2.63
2.90
2.17
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D W W D
W W W D
D D D W
vs
W D W W W
D W W W W
W D W
Over 2.5-vorm
U O O U U
O U O U
U U O U
vs
O U O U U
U O O O U
O U U
BTS-vorm
N Y N N Y
Y N N Y
Y Y Y N
vs
N N N N N
Y Y N N N
Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.75 3.00 2.50 Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.90 3.80 2.00 Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov +0.15
Corona Braşov +1.05
Baicoi +0.75
Baicoi +0.10
Corona Braşov +0.80
Baicoi +1.00
Corona Braşov +0.40
Corona Braşov +1.30
Baicoi +0.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 2.50 1.50 Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.53 3.40 1.67 Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov +0.53
Corona Braşov +1.40
Baicoi +0.33
Corona Braşov +0.03
Corona Braşov +0.90
Baicoi +0.83
Corona Braşov +1.03
Corona Braşov +1.90
Corona Braşov +0.17
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.75 0.50 1.00 Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.37 0.40 0.33 Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Corona Braşov beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Baicoi
Corona Braşov

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 2.5 1.5 2.53 3.4 1.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.75 0.5 1 0.37 0.4 0.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.75 3 2.5 2.9 3.8 2
BTS-percentage 63% 50% 75% 37% 40% 33%
Clean sheet-percentage 38% 50% 25% 63% 60% 67%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 2-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Baicoi
Corona Braşov

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Baicoi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Corona Braşov (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 2 · Group 2

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0