Plopeni vs Berca H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Plopeni
thuisvorm
W W L D
Liga III - Serie 3
Stadionul Gheorghe Șilaev
Logo van Berca
uitvorm
W W L L

AI-wedstrijdinzichten

Plopeni
Berca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.06
2.88
1.25
2.69
2.88
2.50
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
1.25
3.75
4.38
5.00
3.75
BTS-coëfficiënt
2.19
1.13
3.25
3.69
4.13
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W D L
W W L D
L L W L
vs
W W L L L
W D W L
W W L L
Over 2.5-vorm
O O U U O
U U O U
O O U O
vs
U O O O O
O O O O
O U O O
BTS-vorm
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
vs
N N Y Y Y
Y Y N Y
N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.63 1.50 3.75 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.75 5.25 4.25 Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca +2.12
Berca +2.62
Berca +1.62
Berca +3.25
Berca +3.75
Berca +2.75
Berca +1.00
Berca +1.50
Berca +0.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.75 1.25 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 3.00 2.00 Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca +1.50
Berca +2.00
Berca +1.00
Berca +1.75
Berca +2.25
Berca +1.25
Berca +1.25
Berca +1.75
Berca +0.75
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.63 0.75 2.50 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.25 2.25 2.25 Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Berca beter
Berca beter
Berca beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Plopeni
Berca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.75 1.25 2.5 3 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.63 0.75 2.5 2.25 2.25 2.25
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.63 1.5 3.75 4.75 5.25 4.25
BTS-percentage 25% 0% 50% 63% 75% 50%
Clean sheet-percentage 50% 75% 25% 38% 25% 50%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Plopeni
Berca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2