Urban Titu vs Flacăra Moreni H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Urban Titu
thuisvorm
W D D
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal Hagioaica
Logo van Flacăra Moreni
uitvorm
W W W W

AI-wedstrijdinzichten

Urban Titu
Flacăra Moreni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.81
2.67
1.30
4.56
4.13
5.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
1.67
5.00
3.75
3.75
3.75
BTS-coëfficiënt
3.06
2.17
3.60
3.69
3.25
4.13
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D D D W
W D D
L L L D W
vs
D W W W W
W D W W
W W W W
Over 2.5-vorm
O U O U O
O U U
O O O O O
vs
U U O O O
O U O O
O O U O
BTS-vorm
N N Y Y Y
N N Y
Y N N Y Y
vs
Y N N Y Y
N Y N Y
Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.83 1.67 4.00 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.25 4.50 4.00 Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni +1.42
Flacăra Moreni +1.67
Flacăra Moreni +1.17
Flacăra Moreni +2.58
Flacăra Moreni +2.83
Flacăra Moreni +2.33
Flacăra Moreni +0.25
Flacăra Moreni +0.50
Gelijk
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.27 1.33 1.20 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.38 3.75 3.00 Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni +2.11
Flacăra Moreni +2.48
Flacăra Moreni +1.73
Flacăra Moreni +2.05
Flacăra Moreni +2.42
Flacăra Moreni +1.67
Flacăra Moreni +2.18
Flacăra Moreni +2.55
Flacăra Moreni +1.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.57 0.33 2.80 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.88 0.75 1.00 Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni beter
Flacăra Moreni beter
Flacăra Moreni beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Flacăra Moreni beter
Flacăra Moreni beter
Flacăra Moreni beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Urban Titu
Flacăra Moreni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.27 1.33 1.2 3.38 3.75 3
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.57 0.33 2.8 0.88 0.75 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.83 1.67 4 4.25 4.5 4
BTS-percentage 47% 33% 60% 63% 50% 75%
Clean sheet-percentage 33% 67% 0% 38% 50% 25%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Urban Titu
Flacăra Moreni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Flacăra Moreni (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2