Filiaşi vs Petrolul Hartiesti H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Filiaşi
thuisvorm
W W D D L
Liga III - Serie 6
Stadionul Orășenesc Filiași
Logo van Petrolul Hartiesti
uitvorm
L L L L L

AI-wedstrijdinzichten

Filiaşi
Petrolul Hartiesti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.25
2.60
1.67
0.00
0.00
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
3.00
5.00
3.75
3.33
4.00
BTS-coëfficiënt
4.13
4.30
3.83
2.38
2.67
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D L L
W W D D L
L W L
vs
L L L L L
L L L
L L L L L
Over 2.5-vorm
O O U O U
O O O U U
O O O
vs
O O O O O
U O O
U O O O O
BTS-vorm
Y Y Y N N
Y Y Y Y N
Y Y N
vs
Y N N Y N
N N Y
N N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.43 3.20 3.67 Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.33 4.67 4.00 Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Hartiesti +0.90
Petrolul Hartiesti +1.24
Petrolul Hartiesti +0.57
Petrolul Hartiesti +1.13
Petrolul Hartiesti +1.47
Petrolul Hartiesti +0.80
Petrolul Hartiesti +0.66
Petrolul Hartiesti +1.00
Petrolul Hartiesti +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.57 1.80 1.33 Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.37 0.33 0.40 Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Filiaşi +1.20
Filiaşi +1.24
Filiaşi +1.17
Filiaşi +1.43
Filiaşi +1.47
Filiaşi +1.40
Filiaşi +0.96
Filiaşi +1.00
Filiaşi +0.93
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.87 1.40 2.33 Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.97 4.33 3.60 Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Filiaşi beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Filiaşi
Petrolul Hartiesti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.57 1.8 1.33 0.37 0.33 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.87 1.4 2.33 3.97 4.33 3.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.43 3.2 3.67 4.33 4.67 4
BTS-percentage 73% 80% 67% 27% 33% 20%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Filiaşi
Petrolul Hartiesti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Filiaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0