Jiul Petroşani vs CSM Targu Jiu H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Jiul Petroşani
thuisvorm
W W D W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Petre Libardi
Logo van CSM Targu Jiu
uitvorm
W W D L W

AI-wedstrijdinzichten

Jiul Petroşani
CSM Targu Jiu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
4.30
1.30
3.45
3.60
3.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
1.50
1.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
3.60
3.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W W D L
W W D W W
L L W D L
vs
D L W W W
D W D W W
W W D L W
Over 2.5-vorm
U U O U O
O O U U O
O O U U O
vs
U U U O U
U O U U U
U O U U O
BTS-vorm
N N N Y Y
Y N Y N N
Y N N Y Y
vs
Y N N Y N
Y Y Y N N
N Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.40 3.60 3.20 Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.00 3.40 CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jiul Petroşani +0.70
Jiul Petroşani +1.40
Gelijk
Jiul Petroşani +0.90
Jiul Petroşani +1.60
Jiul Petroşani +0.20
Jiul Petroşani +0.50
Jiul Petroşani +1.20
CSM Targu Jiu +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 3.00 1.00 Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 1.40 2.40 CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jiul Petroşani +0.10
Jiul Petroşani +0.60
CSM Targu Jiu +0.40
Jiul Petroşani +1.10
Jiul Petroşani +1.60
Jiul Petroşani +0.60
CSM Targu Jiu +0.90
CSM Targu Jiu +0.40
CSM Targu Jiu +1.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 0.60 2.20 Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 0.60 1.00 CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
Jiul Petroşani beter
Gelijk
Jiul Petroşani beter
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Jiul Petroşani
CSM Targu Jiu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 3 1 1.9 1.4 2.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 0.6 2.2 0.8 0.6 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.4 3.6 3.2 2.7 2 3.4
BTS-percentage 50% 40% 60% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Jiul Petroşani
CSM Targu Jiu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0