Minerul Lupeni vs Păușești H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Minerul Lupeni
thuisvorm
D W W W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Minerul
Logo van Păușești
uitvorm
L L D D D

AI-wedstrijdinzichten

Minerul Lupeni
Păușești

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.15
4.30
2.00
1.25
1.60
0.90
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
1.00
2.00
2.00
1.00
3.00
BTS-coëfficiënt
1.70
1.20
2.20
3.95
2.90
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L W W
D W W W W
L W L L W
vs
D L D W L
D D L W L
L L D D D
Over 2.5-vorm
U U O U U
U U O U U
O U U O U
vs
O U U U O
U U U U O
O O U O U
BTS-vorm
N N Y N N
N N N N N
N N N Y N
vs
Y N Y N N
Y Y N N N
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.60 1.40 1.80 Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.00 3.40 Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păușești +1.10
Păușești +0.40
Păușești +1.80
Păușești +1.30
Păușești +0.60
Păușești +2.00
Păușești +0.90
Păușești +0.20
Păușești +1.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.40 0.60 Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.60 1.40 Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Minerul Lupeni +0.40
Păușești +0.40
Minerul Lupeni +0.40
Minerul Lupeni +0.80
Gelijk
Păușești +0.40
Gelijk
Păușești +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.60 0.00 1.20 Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.40 2.00 Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Minerul Lupeni beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Minerul Lupeni
Păușești

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1.4 0.6 1 0.6 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.6 0 1.2 1.7 1.4 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.6 1.4 1.8 2.7 2 3.4
BTS-percentage 10% 0% 20% 70% 40% 100%
Clean sheet-percentage 70% 100% 40% 10% 20% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Minerul Lupeni
Păușești

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Minerul Lupeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0