Oltul Curtişoara vs Unirea Bascov H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Oltul Curtişoara
thuisvorm
L L L W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Tineretului
Logo van Unirea Bascov
uitvorm
D L W D L

AI-wedstrijdinzichten

Oltul Curtişoara
Unirea Bascov

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.88
2.00
1.67
1.95
2.30
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
4.00
1.67
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.69
4.30
2.67
2.90
2.90
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W W L W
L L L W W
L W L
vs
W W D D L
L W L W D
D L W D L
Over 2.5-vorm
O U U U O
O O O U O
O U U
vs
O O U U U
U O U O U
U O O U U
BTS-vorm
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y N N
vs
Y N Y Y N
N N N Y Y
Y N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.07 3.80 2.33 Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 2.80 2.80 Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara +0.27
Oltul Curtişoara +0.27
Oltul Curtişoara +0.27
Oltul Curtişoara +1.00
Oltul Curtişoara +1.00
Oltul Curtişoara +1.00
Unirea Bascov +0.47
Unirea Bascov +0.47
Unirea Bascov +0.47
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.13 1.60 0.67 Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.60 1.60 Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Bascov +0.47
Unirea Bascov +0.47
Unirea Bascov +0.47
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Unirea Bascov +0.93
Unirea Bascov +0.93
Unirea Bascov +0.93
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.93 2.20 1.67 Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.20 1.20 Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Unirea Bascov beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Oltul Curtişoara
Unirea Bascov

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.13 1.6 0.67 1.6 1.6 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.93 2.2 1.67 1.2 1.2 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.07 3.8 2.33 2.8 2.8 2.8
BTS-percentage 57% 80% 33% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 27% 20% 33% 20% 20% 20%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Oltul Curtişoara
Unirea Bascov

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Bascov (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0