Păușești vs Academica Balș H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Păușești
thuisvorm
D D L W L
Liga III - Serie 6
Stadion Comunal
Logo van Academica Balș
uitvorm
L L L L L

AI-wedstrijdinzichten

Păușești
Academica Balș

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.25
1.60
0.90
1.25
3.33
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
1.00
3.00
3.13
3.33
3.00
BTS-coëfficiënt
3.95
2.90
5.00
3.25
2.67
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D W L
D D L W L
L L D D D
vs
L L L W L
W L W
L L L L L
Over 2.5-vorm
O U U U O
U U U U O
O O U O U
vs
O U U O O
O U O
U O O U O
BTS-vorm
Y N Y N N
Y Y N N N
Y Y Y Y Y
vs
Y N N Y Y
N N Y
N Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.70 2.00 3.40 Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.30 4.00 2.60 Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș +0.60
Academica Balș +1.30
Păușești +0.10
Academica Balș +1.30
Academica Balș +2.00
Academica Balș +0.60
Păușești +0.10
Academica Balș +0.60
Păușești +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.60 1.40 Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 2.67 0.60 Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș +0.63
Academica Balș +1.67
Păușești +0.40
Academica Balș +1.03
Academica Balș +2.07
Gelijk
Academica Balș +0.23
Academica Balș +1.27
Păușești +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.70 1.40 2.00 Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.67 1.33 2.00 Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș beter
Academica Balș beter
Păușești beter
Păușești beter
Academica Balș beter
Păușești beter
Academica Balș beter
Academica Balș beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Păușești
Academica Balș

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.6 1.4 1.63 2.67 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.7 1.4 2 1.67 1.33 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.7 2 3.4 3.3 4 2.6
BTS-percentage 70% 40% 100% 47% 33% 60%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 17% 33% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Păușești
Academica Balș

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Păușești (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Academica Balș (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0