Bihorul Beiuş vs Viitorul Cluj H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Bihorul Beiuş
thuisvorm
W W W L L
Liga III - Serie 8
Stadionul Francisc Matei
Logo van Viitorul Cluj
uitvorm
L D W D L

AI-wedstrijdinzichten

Bihorul Beiuş
Viitorul Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
3.00
2.60
2.60
3.60
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
3.00
1.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.90
2.60
3.45
4.30
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L L W
W W W L L
W D D L W
vs
W W D W L
W D D W W
L D W D L
Over 2.5-vorm
U O O O U
O U U O O
U U U O U
vs
O U O O U
U U U O O
O U U O U
BTS-vorm
N N Y Y N
Y N N N Y
N Y N Y N
vs
Y N Y Y N
N Y Y Y Y
Y N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.10 2.80 1.40 Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 4.00 2.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.90
Viitorul Cluj +1.90
Bihorul Beiuş +0.10
Viitorul Cluj +0.20
Viitorul Cluj +1.20
Bihorul Beiuş +0.80
Viitorul Cluj +1.60
Viitorul Cluj +2.60
Viitorul Cluj +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.40 0.80 Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 2.80 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.80
Viitorul Cluj +1.70
Bihorul Beiuş +0.10
Viitorul Cluj +0.50
Viitorul Cluj +1.40
Bihorul Beiuş +0.40
Viitorul Cluj +1.10
Viitorul Cluj +2.00
Viitorul Cluj +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.40 0.60 Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.20 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bihorul Beiuş beter
Bihorul Beiuş beter
Gelijk
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Bihorul Beiuş beter
Bihorul Beiuş beter
Bihorul Beiuş beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Bihorul Beiuş
Viitorul Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1.4 0.8 1.9 2.8 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1.4 0.6 1.1 1.2 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.1 2.8 1.4 3 4 2
BTS-percentage 40% 40% 40% 60% 80% 40%
Clean sheet-percentage 50% 40% 60% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Bihorul Beiuş
Viitorul Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bihorul Beiuş (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0