Minaur Baia Mare vs Unirea Tășnad H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Minaur Baia Mare
thuisvorm
W W W D W
Liga III - Serie 8
Stadionul Viorel Mateianu
Logo van Unirea Tășnad
uitvorm
W L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Minaur Baia Mare
Unirea Tășnad

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.65
4.30
3.00
1.60
1.90
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
5.00
3.00
2.50
1.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.25
3.60
2.90
2.25
3.30
1.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D W W
W W W D W
L W L W W
vs
D L L D W
D D D L W
W L L L D
Over 2.5-vorm
O U O O O
O O O O O
O O U U O
vs
U O O U U
U U U O U
O O O O U
BTS-vorm
Y N Y N N
N Y Y Y N
Y Y N N N
vs
N N Y N N
Y Y N Y N
N N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.70 4.60 2.80 Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.60 3.00 Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare +1.40
Minaur Baia Mare +2.10
Minaur Baia Mare +0.70
Minaur Baia Mare +2.30
Minaur Baia Mare +3.00
Minaur Baia Mare +1.60
Minaur Baia Mare +0.50
Minaur Baia Mare +1.20
Unirea Tășnad +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.80 3.80 1.80 Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 0.80 0.60 Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare +2.10
Minaur Baia Mare +2.00
Minaur Baia Mare +2.20
Minaur Baia Mare +3.10
Minaur Baia Mare +3.00
Minaur Baia Mare +3.20
Minaur Baia Mare +1.10
Minaur Baia Mare +1.00
Minaur Baia Mare +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.90 0.80 1.00 Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 0.80 2.40 Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare beter
Unirea Tășnad beter
Minaur Baia Mare beter
Minaur Baia Mare beter
Gelijk
Minaur Baia Mare beter
Minaur Baia Mare beter
Unirea Tășnad beter
Minaur Baia Mare beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Minaur Baia Mare
Unirea Tășnad

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.8 3.8 1.8 0.7 0.8 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.9 0.8 1 1.6 0.8 2.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.7 4.6 2.8 2.3 1.6 3
BTS-percentage 50% 60% 40% 30% 60% 0%
Clean sheet-percentage 40% 40% 40% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Minaur Baia Mare
Unirea Tășnad

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0