Viitorul Cluj vs Sânmartin H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Viitorul Cluj
thuisvorm
W D D W W
Liga III - Serie 8
Baza Sportivă Dan Anca
Logo van Sânmartin
uitvorm
W D W D D

AI-wedstrijdinzichten

Viitorul Cluj
Sânmartin

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.60
3.60
1.60
2.60
2.30
2.90
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
2.50
4.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.45
4.30
2.60
3.10
2.90
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D W L
W D D W W
L D W D L
vs
D D D L L
W W D L L
W D W D D
Over 2.5-vorm
O U O O U
U U U O O
O U U O U
vs
U O U O U
O O O O U
U U O U U
BTS-vorm
Y N Y Y N
N Y Y Y Y
Y N N Y N
vs
Y Y Y N N
Y N Y N N
N N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 4.00 2.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 3.40 1.80 Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.40
Sânmartin +0.40
Viitorul Cluj +1.20
Viitorul Cluj +1.40
Viitorul Cluj +0.60
Viitorul Cluj +2.20
Sânmartin +0.60
Sânmartin +1.40
Viitorul Cluj +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.90 2.80 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.80 1.20 Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.40
Viitorul Cluj +0.10
Viitorul Cluj +0.70
Viitorul Cluj +1.30
Viitorul Cluj +1.00
Viitorul Cluj +1.60
Sânmartin +0.50
Sânmartin +0.80
Sânmartin +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 1.20 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.60 0.60 Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Viitorul Cluj beter
Sânmartin beter
Sânmartin beter
Viitorul Cluj beter
Sânmartin beter
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Sânmartin beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Viitorul Cluj
Sânmartin

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.9 2.8 1 1.5 1.8 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 1.2 1 1.1 1.6 0.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 4 2 2.6 3.4 1.8
BTS-percentage 60% 80% 40% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Viitorul Cluj
Sânmartin

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sânmartin (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0