Arbroath vs Stenhousemuir H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Arbroath
thuisvorm
D W D W L
Championship
Gayfield Park
Logo van Stenhousemuir
uitvorm
D W W W L

AI-wedstrijdinzichten

Arbroath
Stenhousemuir

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
2.60
1.00
3.80
4.30
3.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
0.50
1.00
0.00
BTS-coëfficiënt
2.75
3.30
2.20
2.55
2.90
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L L L
D W D W L
W L L L L
vs
W W W L D
W W W W D
D W W W L
Over 2.5-vorm
U O O O U
U U U O O
O O U O U
vs
U U U U U
U O U U U
U U U U U
BTS-vorm
N Y N Y N
N N Y Y Y
Y N N N N
vs
N N N N Y
N Y N N Y
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.20 1.80 2.60 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 2.00 1.60 Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath +0.40
Arbroath +0.20
Arbroath +0.60
Gelijk
Stenhousemuir +0.20
Arbroath +0.20
Arbroath +0.80
Arbroath +0.60
Arbroath +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 1.00 0.40 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.60 1.00 Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stenhousemuir +0.60
Stenhousemuir +0.90
Stenhousemuir +0.30
Stenhousemuir +0.30
Stenhousemuir +0.60
Gelijk
Stenhousemuir +0.90
Stenhousemuir +1.20
Stenhousemuir +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 0.80 2.20 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 0.40 0.60 Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Stenhousemuir beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Arbroath
Stenhousemuir

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 1 0.4 1.3 1.6 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 0.8 2.2 0.5 0.4 0.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.2 1.8 2.6 1.8 2 1.6
BTS-percentage 40% 60% 20% 30% 40% 20%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 60% 60% 60%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Championship-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Arbroath
Stenhousemuir

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stenhousemuir (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Championship · Division1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.