Dunfermline vs Arbroath H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Dunfermline
thuisvorm
L D W W D
Championship
KDM Group East End Park
Logo van Arbroath
uitvorm
W L L L L

AI-wedstrijdinzichten

Dunfermline
Arbroath

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.25
2.60
1.90
1.80
2.60
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
0.00
0.00
0.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.25
1.90
2.60
2.75
3.30
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W D D
L D W W D
D L D W D
vs
L W L L L
D W D W L
W L L L L
Over 2.5-vorm
U U U U U
U U U U U
U U U U U
vs
U O O O U
U U U O O
O O U O U
BTS-vorm
Y N N Y N
N Y N N N
N N Y N Y
vs
N Y N Y N
N N Y Y Y
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.40 1.40 1.40 Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 1.80 2.60 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath +0.80
Arbroath +0.40
Arbroath +1.20
Arbroath +0.80
Arbroath +0.40
Arbroath +1.20
Arbroath +0.80
Arbroath +0.40
Arbroath +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 0.80 0.60 Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 1.00 0.40 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Arbroath +0.30
Dunfermline +0.30
Dunfermline +0.10
Arbroath +0.20
Dunfermline +0.40
Arbroath +0.10
Arbroath +0.40
Dunfermline +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.70 0.60 0.80 Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 0.80 2.20 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dunfermline beter
Dunfermline beter
Dunfermline beter
Dunfermline beter
Dunfermline beter
Dunfermline beter
Dunfermline beter
Gelijk
Dunfermline beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Dunfermline
Arbroath

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 0.8 0.6 0.7 1 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.7 0.6 0.8 1.5 0.8 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.4 1.4 1.4 2.2 1.8 2.6
BTS-percentage 30% 20% 40% 40% 60% 20%
Clean sheet-percentage 50% 60% 40% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Championship-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Dunfermline
Arbroath

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Dunfermline (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Championship · Division1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.