12 Bingölspor vs Sakaryaspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van 12 Bingölspor
thuisvorm
W L W
2. Lig
Bingöl Şehir Stadyumu
Logo van Sakaryaspor
uitvorm
W W W

AI-wedstrijdinzichten

12 Bingölspor
Sakaryaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.17
3.33
1.00
4.42
3.83
5.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.33
1.67
3.33
1.67
5.00
BTS-coëfficiënt
3.83
3.83
3.83
3.83
2.67
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D L L W
W L W
D D L
vs
W W W W D
W W D
W W W
Over 2.5-vorm
U U O U O
U O O
O U U
vs
U O U O O
U U O
O O O
BTS-vorm
N Y Y N Y
N Y Y
Y Y N
vs
N Y N Y Y
N N Y
Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.33 2.33 2.33 12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.50 2.67 4.33 Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor +1.17
Sakaryaspor +0.34
Sakaryaspor +2.00
Sakaryaspor +1.17
Sakaryaspor +0.34
Sakaryaspor +2.00
Sakaryaspor +1.17
Sakaryaspor +0.34
Sakaryaspor +2.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.17 1.33 1.00 12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.00 3.00 Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor +1.33
Sakaryaspor +0.83
Sakaryaspor +1.83
Sakaryaspor +1.17
Sakaryaspor +0.67
Sakaryaspor +1.67
Sakaryaspor +1.50
Sakaryaspor +1.00
Sakaryaspor +2.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.17 1.00 1.33 12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.67 1.33 Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor beter
Sakaryaspor beter
12 Bingölspor beter
Gelijk
Sakaryaspor beter
12 Bingölspor beter
Sakaryaspor beter
Sakaryaspor beter
Gelijk
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

12 Bingölspor
Sakaryaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.17 1.33 1 2.5 2 3
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.17 1 1.33 1 0.67 1.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.33 2.33 2.33 3.5 2.67 4.33
BTS-percentage 67% 67% 67% 67% 33% 100%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 33% 67% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
12 Bingölspor
Sakaryaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sakaryaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: Red Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0