24 Erzincanspor vs 12 Bingölspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van 24 Erzincanspor
thuisvorm
W W D D W
2. Lig
13 Şubat Şehir Stadyumu
Logo van 12 Bingölspor
uitvorm
D D L

AI-wedstrijdinzichten

24 Erzincanspor
12 Bingölspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.95
3.60
2.30
2.17
3.33
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
4.00
3.00
2.50
3.33
1.67
BTS-coëfficiënt
3.45
3.30
3.60
3.83
3.83
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D W W
W W D D W
L L D W W
vs
W D L L W
W L W
D D L
Over 2.5-vorm
O U U O O
O O O U O
O U O U O
vs
U U O U O
U O O
O U U
BTS-vorm
Y N N Y Y
Y N Y N Y
Y N Y N Y
vs
N Y Y N Y
N Y Y
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.30 3.20 3.40 24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.33 2.33 2.33 12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
24 Erzincanspor +0.97
24 Erzincanspor +0.97
24 Erzincanspor +0.97
24 Erzincanspor +0.87
24 Erzincanspor +0.87
24 Erzincanspor +0.87
24 Erzincanspor +1.07
24 Erzincanspor +1.07
24 Erzincanspor +1.07
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.90 2.20 1.60 24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.17 1.33 1.00 12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
24 Erzincanspor +0.73
24 Erzincanspor +0.57
24 Erzincanspor +0.90
24 Erzincanspor +1.03
24 Erzincanspor +0.87
24 Erzincanspor +1.20
24 Erzincanspor +0.43
24 Erzincanspor +0.27
24 Erzincanspor +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.17 1.00 1.33 12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
12 Bingölspor beter
12 Bingölspor beter
12 Bingölspor beter
24 Erzincanspor beter
Gelijk
24 Erzincanspor beter
12 Bingölspor beter
12 Bingölspor beter
12 Bingölspor beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

24 Erzincanspor
12 Bingölspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.9 2.2 1.6 1.17 1.33 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 1.17 1 1.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.3 3.2 3.4 2.33 2.33 2.33
BTS-percentage 60% 60% 60% 67% 67% 67%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 17% 33% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
24 Erzincanspor
12 Bingölspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

24 Erzincanspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
12 Bingölspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: Red Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0