Arnavutköy Belediyespor vs Şanlıurfaspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Arnavutköy Belediyespor
thuisvorm
D W L L L
2. Lig
Bolluca Stadı
Logo van Şanlıurfaspor
uitvorm
D D D L W

AI-wedstrijdinzichten

Arnavutköy Belediyespor
Şanlıurfaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.15
1.30
1.00
2.75
3.60
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.60
2.90
4.15
4.30
4.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L L L
D W L L L
L W L L L
vs
D D L D W
W W W D D
D D D L W
Over 2.5-vorm
U U U O O
U U O U O
O U U U O
vs
O U O U O
O O U U U
U U O O O
BTS-vorm
N N N Y Y
N N Y N Y
Y N N N Y
vs
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 2.80 2.00 Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 3.00 3.20 Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor +0.70
Şanlıurfaspor +0.60
Şanlıurfaspor +0.80
Şanlıurfaspor +0.30
Şanlıurfaspor +0.20
Şanlıurfaspor +0.40
Şanlıurfaspor +1.10
Şanlıurfaspor +1.00
Şanlıurfaspor +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.80 1.00 0.60 Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 2.00 1.60 Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor +1.00
Şanlıurfaspor +1.20
Şanlıurfaspor +0.80
Şanlıurfaspor +0.80
Şanlıurfaspor +1.00
Şanlıurfaspor +0.60
Şanlıurfaspor +1.20
Şanlıurfaspor +1.40
Şanlıurfaspor +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.80 1.40 Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.00 1.60 Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor beter
Şanlıurfaspor beter
Gelijk
Şanlıurfaspor beter
Şanlıurfaspor beter
Şanlıurfaspor beter
Şanlıurfaspor beter
Şanlıurfaspor beter
Arnavutköy Belediyespor beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Arnavutköy Belediyespor
Şanlıurfaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.8 1 0.6 1.8 2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.8 1.4 1.3 1 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 2.8 2 3.1 3 3.2
BTS-percentage 40% 40% 40% 80% 80% 80%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Arnavutköy Belediyespor
Şanlıurfaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arnavutköy Belediyespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0