Güzide Gebzespor vs Somaspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Güzide Gebzespor
thuisvorm
L L W D W
2. Lig
Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu
Logo van Somaspor
uitvorm
L L W W L

AI-wedstrijdinzichten

Güzide Gebzespor
Somaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.10
2.30
1.90
1.80
1.60
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.80
3.30
4.30
3.45
3.30
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D D W
L L W D W
L D W D D
vs
D W L W L
W D L D L
L L W W L
Over 2.5-vorm
U O U U O
O O U U O
O O U O U
vs
O O O U O
U U O O O
O O O U O
BTS-vorm
N Y N Y Y
Y Y N N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y N N
N N Y Y Y
Y Y Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.80 2.00 3.60 Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.40 3.40 3.40 Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Somaspor +0.60
Somaspor +0.60
Somaspor +0.60
Somaspor +1.40
Somaspor +1.40
Somaspor +1.40
Güzide Gebzespor +0.20
Güzide Gebzespor +0.20
Güzide Gebzespor +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.60 1.20 Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Somaspor +0.20
Güzide Gebzespor +0.20
Somaspor +0.40
Somaspor +0.60
Somaspor +0.20
Güzide Gebzespor +0.40
Güzide Gebzespor +0.20
Güzide Gebzespor +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.80 2.20 Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Güzide Gebzespor beter
Güzide Gebzespor beter
Güzide Gebzespor beter
Güzide Gebzespor beter
Güzide Gebzespor beter
Güzide Gebzespor beter
Güzide Gebzespor beter
Gelijk
Güzide Gebzespor beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Güzide Gebzespor
Somaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 1.4 1.6 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 2 1.8 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.8 2 3.6 3.4 3.4 3.4
BTS-percentage 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Güzide Gebzespor
Somaspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0