Somaspor vs Çorluspor 1947 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Somaspor
thuisvorm
W D L D L
2. Lig
Soma Atatürk Stadyumu
Logo van Çorluspor 1947
uitvorm
W W W

AI-wedstrijdinzichten

Somaspor
Çorluspor 1947

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
1.60
2.00
2.75
0.50
5.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
3.33
3.33
3.33
BTS-coëfficiënt
3.45
3.30
3.60
3.00
3.33
2.67
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W L W L
W D L D L
L L W W L
vs
D W L W L
D L L
W W W
Over 2.5-vorm
O O O U O
U U O O O
O O O U O
vs
U U O O O
U O O
O U O
BTS-vorm
Y Y Y N N
N N Y Y Y
Y Y Y N N
vs
N N Y Y Y
N Y Y
N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.40 3.40 3.40 Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.50 3.00 4.00 Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 +0.10
Somaspor +0.40
Çorluspor 1947 +0.60
Çorluspor 1947 +0.10
Somaspor +0.40
Çorluspor 1947 +0.60
Çorluspor 1947 +0.10
Somaspor +0.40
Çorluspor 1947 +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.60 1.20 Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.17 1.00 3.33 Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 +0.77
Somaspor +0.40
Çorluspor 1947 +1.93
Çorluspor 1947 +0.57
Somaspor +0.60
Çorluspor 1947 +1.73
Çorluspor 1947 +0.97
Somaspor +0.20
Çorluspor 1947 +2.13
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.80 2.20 Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 2.00 0.67 Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 beter
Gelijk
Çorluspor 1947 beter
Çorluspor 1947 beter
Somaspor beter
Çorluspor 1947 beter
Çorluspor 1947 beter
Çorluspor 1947 beter
Çorluspor 1947 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Somaspor
Çorluspor 1947

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1.6 1.2 2.17 1 3.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.8 2.2 1.33 2 0.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.4 3.4 3.4 3.5 3 4
BTS-percentage 60% 60% 60% 50% 67% 33%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 50% 33% 67%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Somaspor
Çorluspor 1947

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Somaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Çorluspor 1947 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0