Logo drużyny Amed

Amed

Flaga: Turcja Turcja • Süper Lig
W D W W D Ostatnia forma

Następny mecz

Süper Lig •

Logo drużyny Amed Amed
VS
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 7 meczów

W L W D W W D
Zwycięstwa 4 57%
Remisy 2 29%
Porażki 1 14%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 2.29
Gole stracone/mecz 1.38
Wskaźnik zwycięstw 50%
Wskaźnik GG 58%
Wskaźnik czystego konta 25%

Ostatnich 7 meczów

Gole strzelone/mecz 3.25
Gole stracone/mecz 0.75
Wskaźnik zwycięstw 100%
Wskaźnik GG 50%
Wskaźnik czystego konta 50%

Ostatnie 4 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 1.33
Gole stracone/mecz 2
Wskaźnik zwycięstw 0%
Wskaźnik GG 67%
Wskaźnik czystego konta 0%

Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 83%
Powyżej 3.5 gola 58%
Obie strzelą 58%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 100%
Powyżej 3.5 gola 50%
Obie strzelą 50%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 67%
Powyżej 3.5 gola 67%
Obie strzelą 67%

Tabela ligowa

Süper Lig

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
1 Galatasaray 7 5 1 1 +5 16
2 Beşiktaş 7 5 0 2 +8 15
3 Amed 7 4 2 1 +8 14
4 Fenerbahçe 7 4 1 2 +13 13
5 Trabzonspor 7 4 1 2 +11 13

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
100%
Gole strzelone/mecz
3.25
Gole stracone/mecz
0.75
Wskaźnik GG
50%
Wskaźnik czystego konta
50%

Wyjazd

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
0%
Gole strzelone/mecz
1.33
Gole stracone/mecz
2
Wskaźnik GG
67%
Wskaźnik czystego konta
0%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 2.29 1.38
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki
Gole 3.25 0.75
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki
Gole 1.33 2
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 2.3 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 58% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 1.4 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 25% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Wygrywa 100% meczów u siebie wobec 0% na wyjeździe - wyraźny atut własnego boiska.