Logo drużyny Erzurumspor FK

Erzurumspor FK

Flaga: Turcja Turcja • Süper Lig
D W L W D Ostatnia forma

Następny mecz

Süper Lig •

Logo drużyny Erzurumspor FK Erzurumspor FK
VS
Kazım Karabekir Stadyumu Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 7 meczów

L L D W L W D
Zwycięstwa 2 29%
Remisy 2 29%
Porażki 3 43%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 0.46
Gole stracone/mecz 1.54
Wskaźnik zwycięstw 33%
Wskaźnik GG 13%
Wskaźnik czystego konta 46%

Ostatnich 7 meczów

Gole strzelone/mecz 0.67
Gole stracone/mecz 1.33
Wskaźnik zwycięstw 67%
Wskaźnik GG 0%
Wskaźnik czystego konta 67%

Ostatnie 3 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 0.25
Gole stracone/mecz 1.75
Wskaźnik zwycięstw 0%
Wskaźnik GG 25%
Wskaźnik czystego konta 25%

Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 88%
Powyżej 1.5 gola 54%
Powyżej 2.5 gola 42%
Powyżej 3.5 gola 17%
Obie strzelą 13%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 33%
Powyżej 2.5 gola 33%
Powyżej 3.5 gola 33%
Obie strzelą 0%
Powyżej 0.5 gola 75%
Powyżej 1.5 gola 75%
Powyżej 2.5 gola 50%
Powyżej 3.5 gola 0%
Obie strzelą 25%

Tabela ligowa

Süper Lig

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
12 Gaziantep FK 7 2 2 3 -3 8
13 Gençlerbirliği S.K. 7 2 2 3 -8 8
14 Erzurumspor FK 7 2 2 3 -8 8
15 Göztepe 7 1 3 3 0 6
16 Konyaspor 7 1 2 4 -4 5

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Kazım Karabekir Stadyumu

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
67%
Gole strzelone/mecz
0.67
Gole stracone/mecz
1.33
Wskaźnik GG
0%
Wskaźnik czystego konta
67%

Wyjazd

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
0%
Gole strzelone/mecz
0.25
Gole stracone/mecz
1.75
Wskaźnik GG
25%
Wskaźnik czystego konta
25%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 0.46 1.54
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki
Gole 0.67 1.33
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki
Gole 0.25 1.75
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 0.5 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 13% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 1.5 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 46% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Wygrywa 67% meczów u siebie wobec 0% na wyjeździe - wyraźny atut własnego boiska.