Cobreloa vs Recoleta: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Cobreloa
forma u siebie
W D L W W
Primera B
Estadio Zorros del Desierto
Logo drużyny Recoleta
forma na wyjeździe
D D D W D

Analiza meczu AI

Cobreloa
Recoleta

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.80
3.30
2.30
3.10
4.00
2.20
Współczynnik Powyżej 2.5
1.50
1.00
2.00
3.00
5.00
1.00
Współczynnik GG
2.75
2.90
2.60
3.50
5.00
2.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D W W L
W D L W W
W L D W L
vs
W W D W L
W W W W L
D D D W D
Forma Powyżej 2.5
O U U U O
O U U U U
U O U U O
vs
O O U O O
O O O O O
U U U O U
Forma GG
Y N N N Y
Y Y N N N
N Y N N Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N Y N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.30 2.40 2.20 Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 3.60 1.00 Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Recoleta +1.30
Cobreloa +1.30
Cobreloa +0.10
Recoleta +1.20
Cobreloa +1.40
Recoleta +0.10
Recoleta +1.40
Cobreloa +1.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.30 1.60 1.00 Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 2.20 0.60 Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Recoleta +0.10
Recoleta +0.90
Cobreloa +0.70
Cobreloa +0.20
Recoleta +0.60
Cobreloa +1.00
Recoleta +0.40
Recoleta +1.20
Cobreloa +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.00 0.80 1.20 Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.90 1.40 0.40 Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Recoleta
Lepiej: Cobreloa
Lepiej: Recoleta
Lepiej: Cobreloa
Lepiej: Cobreloa
Lepiej: Recoleta
Lepiej: Recoleta
Lepiej: Cobreloa
Lepiej: Recoleta
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Cobreloa
Recoleta

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.3 1.6 1 1.4 2.2 0.6
Gole stracone/mecz 1 0.8 1.2 0.9 1.4 0.4
Gole łącznie/mecz 2.3 2.4 2.2 2.3 3.6 1
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 70% 100% 40%
Wskaźnik czystego konta 50% 40% 60% 30% 0% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Primera B - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Cobreloa
Recoleta

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cobreloa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Recoleta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Primera B

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 San Luis 27 14 8 5 42:29 +13 50 W W W W W
2 Cobreloa 27 13 9 5 45:29 +16 48 L D W W L
3 Magallanes 27 13 7 7 44:39 +5 46 D D W W W
4 Antofagasta 27 12 8 7 47:26 +21 44 L D L W W
5 Santiago Wanderers 27 12 8 7 42:30 +12 44 W L L L L
6 Recoleta 27 11 8 8 39:36 +3 41 W W D W L
7 Deportes Copiapo 27 11 7 9 42:40 +2 40 L D W W W
8 San Marcos de Arica 27 10 9 8 33:27 +6 39 W L W W L
9 Union Espanola 27 10 6 11 32:35 -3 36 D L D L L
10 Deportes Temuco 27 9 8 10 42:37 +5 35 L W D L W
11 Deportes Iquique 27 8 10 9 36:30 +6 34 L L W W W
12 D. Puerto Montt 27 10 4 13 26:35 -9 34 W L L L L
13 Curico Unido 27 7 9 11 24:40 -16 30 L W L L W
14 Deportes Santa Cruz 27 4 10 13 28:42 -14 22 D W D L L
15 Union San Felipe 27 5 7 15 16:48 -32 22 D L L L L
16 Rangers de Talca 27 5 6 16 27:42 -15 21 W W L L W
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Cobreloa 13 10 2 1 30:9 +21 32
2 San Luis 14 9 4 1 29:14 +15 31
3 Antofagasta 14 8 4 2 26:9 +17 28
4 Deportes Copiapo 14 8 3 3 24:17 +7 27
5 Magallanes 13 7 3 3 24:19 +5 24
6 Union Espanola 13 7 3 3 19:14 +5 24
7 Recoleta 14 7 3 4 21:20 +1 24
8 Santiago Wanderers 13 6 5 2 25:17 +8 23
9 San Marcos de Arica 13 6 4 3 16:9 +7 22
10 D. Puerto Montt 14 7 1 6 17:16 +1 22
11 Deportes Iquique 14 5 6 3 18:9 +9 21
12 Deportes Temuco 14 5 4 5 25:20 +5 19
13 Curico Unido 13 5 4 4 14:14 0 19
14 Union San Felipe 13 3 5 5 8:12 -4 14
15 Deportes Santa Cruz 13 1 7 5 15:21 -6 10
16 Rangers de Talca 14 2 4 8 14:20 -6 10
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Magallanes 14 6 4 4 20:20 0 22
2 Santiago Wanderers 14 6 3 5 17:13 +4 21
3 San Luis 13 5 4 4 13:15 -2 19
4 Recoleta 13 4 5 4 18:16 +2 17
5 San Marcos de Arica 14 4 5 5 17:18 -1 17
6 Antofagasta 13 4 4 5 21:17 +4 16
7 Deportes Temuco 13 4 4 5 17:17 0 16
8 Cobreloa 14 3 7 4 15:20 -5 16
9 Deportes Iquique 13 3 4 6 18:21 -3 13
10 Deportes Copiapo 13 3 4 6 18:23 -5 13
11 Union Espanola 14 3 3 8 13:21 -8 12
12 Deportes Santa Cruz 14 3 3 8 13:21 -8 12
13 D. Puerto Montt 13 3 3 7 9:19 -10 12
14 Rangers de Talca 13 3 2 8 13:22 -9 11
15 Curico Unido 14 2 5 7 10:26 -16 11
16 Union San Felipe 14 2 2 10 8:36 -28 8

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.