Slovácko U19 vs Sigma Olomouc U19: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Slovácko U19
forma u siebie
L L W L W
1. Liga U19
Stadion Širůch
Logo drużyny Sigma Olomouc U19
forma na wyjeździe
L W W L W

Analiza meczu AI

Slovácko U19
Sigma Olomouc U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.65
2.00
1.30
3.15
3.30
3.00
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
4.50
4.00
5.00
Współczynnik GG
3.60
2.90
4.30
3.95
3.60
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L D W L
L L W L W
L L W D L
vs
W L W W W
D L W W W
L W W L W
Forma Powyżej 2.5
O U O O O
O O O U O
U O O O O
vs
O O U O O
O O O U O
O O O O O
Forma GG
Y N Y N Y
N Y Y N N
N Y Y Y Y
vs
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.70 4.40 5.00 Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
5.30 4.80 5.80 Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sigma Olomouc U19 +0.60
Sigma Olomouc U19 +0.10
Sigma Olomouc U19 +1.10
Sigma Olomouc U19 +0.90
Sigma Olomouc U19 +0.40
Sigma Olomouc U19 +1.40
Sigma Olomouc U19 +0.30
Slovácko U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
1.90 2.00 1.80 Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.00 3.20 Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sigma Olomouc U19 +1.20
Sigma Olomouc U19 +1.10
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +1.10
Sigma Olomouc U19 +1.00
Sigma Olomouc U19 +1.20
Sigma Olomouc U19 +1.30
Sigma Olomouc U19 +1.20
Sigma Olomouc U19 +1.40
Śr. goli straconych/mecz
2.80 2.40 3.20 Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 1.80 2.60 Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Slovácko U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Lepiej: Sigma Olomouc U19
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Slovácko U19
Sigma Olomouc U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.9 2 1.8 3.1 3 3.2
Gole stracone/mecz 2.8 2.4 3.2 2.2 1.8 2.6
Gole łącznie/mecz 4.7 4.4 5 5.3 4.8 5.8
Wskaźnik GG 60% 40% 80% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 1. Liga U19 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Slovácko U19
Sigma Olomouc U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Slovácko U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sigma Olomouc U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

1. Liga U19

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.