Bastia vs Quevilly: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bastia
forma u siebie
L L L D D
National 1
Stade Armand-Césari
Logo drużyny Quevilly
forma na wyjeździe
L L D D L

Analiza meczu AI

Bastia
Quevilly

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.00
0.60
3.75
1.75
2.90
0.60
Współczynnik Powyżej 2.5
1.11
2.00
0.00
2.00
2.00
2.00
Współczynnik GG
2.67
3.60
1.50
3.30
4.00
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W D L D
L L L D D
W W W L
vs
D W D D L
D D W W D
L L D D L
Forma Powyżej 2.5
O U U U U
U O O U U
U U U U
vs
U O U U O
U U O O U
U O U U O
Forma GG
N N Y N Y
N Y N Y Y
N N N N
vs
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
1.90 2.80 1.00 Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.00 2.00 2.00 Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Quevilly +0.10
Quevilly +0.10
Quevilly +0.10
Bastia +0.80
Bastia +0.80
Bastia +0.80
Quevilly +1.00
Quevilly +1.00
Quevilly +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
0.78 0.80 0.75 Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 1.20 0.40 Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Quevilly +0.02
Quevilly +0.42
Bastia +0.38
Po równo
Quevilly +0.40
Bastia +0.40
Quevilly +0.05
Quevilly +0.45
Bastia +0.35
Śr. goli straconych/mecz
1.13 2.00 0.25 Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 0.80 1.60 Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Bastia
Lepiej: Quevilly
Lepiej: Bastia
Lepiej: Quevilly
Lepiej: Quevilly
Lepiej: Quevilly
Lepiej: Bastia
Lepiej: Bastia
Lepiej: Bastia
Ostatnich 9 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bastia
Quevilly

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.78 0.8 0.75 0.8 1.2 0.4
Gole stracone/mecz 1.13 2 0.25 1.2 0.8 1.6
Gole łącznie/mecz 1.9 2.8 1 2 2 2
Wskaźnik GG 30% 60% 0% 60% 80% 40%
Wskaźnik czystego konta 38% 0% 75% 20% 20% 20%
Ostatnich 9 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bastia
Quevilly

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bastia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Quevilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 9 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 1 · National

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.