Bastia vs Quevilly H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Bastia
thuisvorm
L L L D D
National 1
Stade Armand-Césari
Logo van Quevilly
uitvorm
L L D D L

AI-wedstrijdinzichten

Bastia
Quevilly

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.00
0.60
3.75
1.75
2.90
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
1.11
2.00
0.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.67
3.60
1.50
3.30
4.00
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W D L D
L L L D D
W W W L
vs
D W D D L
D D W W D
L L D D L
Over 2.5-vorm
O U U U U
U O O U U
U U U U
vs
U O U U O
U U O O U
U O U U O
BTS-vorm
N N Y N Y
N Y N Y Y
N N N N
vs
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.90 2.80 1.00 Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.00 2.00 Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly +0.10
Quevilly +0.10
Quevilly +0.10
Bastia +0.80
Bastia +0.80
Bastia +0.80
Quevilly +1.00
Quevilly +1.00
Quevilly +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.78 0.80 0.75 Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 1.20 0.40 Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly +0.02
Quevilly +0.42
Bastia +0.38
Gelijk
Quevilly +0.40
Bastia +0.40
Quevilly +0.05
Quevilly +0.45
Bastia +0.35
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.13 2.00 0.25 Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 0.80 1.60 Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bastia beter
Quevilly beter
Bastia beter
Quevilly beter
Quevilly beter
Quevilly beter
Bastia beter
Bastia beter
Bastia beter
Laatste 9 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Bastia
Quevilly

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.78 0.8 0.75 0.8 1.2 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.13 2 0.25 1.2 0.8 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.9 2.8 1 2 2 2
BTS-percentage 30% 60% 0% 60% 80% 40%
Clean sheet-percentage 38% 0% 75% 20% 20% 20%
Laatste 9 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Bastia
Quevilly

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bastia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Quevilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 9 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.