Bourg-en-bresse 01 vs Amiens: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bourg-en-bresse 01
forma u siebie
W L L L D
National 1
Stade Marcel-Verchère
Logo drużyny Amiens
forma na wyjeździe
D L W D D

Analiza meczu AI

Bourg-en-bresse 01
Amiens

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.80
1.30
0.30
2.72
3.75
1.90
Współczynnik Powyżej 2.5
1.00
1.00
1.00
1.67
2.50
1.00
Współczynnik GG
2.90
2.90
2.90
1.56
1.50
1.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D D L
W L L L D
L L L D L
vs
W D W D W
L W W W
D L W D D
Forma Powyżej 2.5
U U U U U
O U U U U
O U U U U
vs
O U U U O
U O U O
U U O U U
Forma GG
N N Y Y N
Y N N N Y
Y N N Y N
vs
N N N Y N
N N N N
N N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.30 2.40 2.20 Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.73 2.25 1.20 Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bourg-en-bresse 01 +0.57
Bourg-en-bresse 01 +0.05
Bourg-en-bresse 01 +1.10
Bourg-en-bresse 01 +0.67
Bourg-en-bresse 01 +0.15
Bourg-en-bresse 01 +1.20
Bourg-en-bresse 01 +0.47
Amiens +0.05
Bourg-en-bresse 01 +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
0.60 0.80 0.40 Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 2.00 0.80 Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Amiens +0.80
Amiens +1.40
Amiens +0.20
Amiens +0.60
Amiens +1.20
Po równo
Amiens +1.00
Amiens +1.60
Amiens +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.70 1.60 1.80 Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.33 0.25 0.40 Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Lepiej: Amiens
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bourg-en-bresse 01
Amiens

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.6 0.8 0.4 1.4 2 0.8
Gole stracone/mecz 1.7 1.6 1.8 0.33 0.25 0.4
Gole łącznie/mecz 2.3 2.4 2.2 1.73 2.25 1.2
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 10% 0% 20%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 68% 75% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bourg-en-bresse 01
Amiens

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bourg-en-bresse 01 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Amiens (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 1 · National

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.