Bourg-en-bresse 01 vs Amiens H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Bourg-en-bresse 01
thuisvorm
W L L L D
National 1
Stade Marcel-Verchère
Logo van Amiens
uitvorm
D L W D D

AI-wedstrijdinzichten

Bourg-en-bresse 01
Amiens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.80
1.30
0.30
2.72
3.75
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
1.00
1.00
1.67
2.50
1.00
BTS-coëfficiënt
2.90
2.90
2.90
1.56
1.50
1.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D D L
W L L L D
L L L D L
vs
W D W D W
L W W W
D L W D D
Over 2.5-vorm
U U U U U
O U U U U
O U U U U
vs
O U U U O
U O U O
U U O U U
BTS-vorm
N N Y Y N
Y N N N Y
Y N N Y N
vs
N N N Y N
N N N N
N N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.30 2.40 2.20 Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.73 2.25 1.20 Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourg-en-bresse 01 +0.57
Bourg-en-bresse 01 +0.05
Bourg-en-bresse 01 +1.10
Bourg-en-bresse 01 +0.67
Bourg-en-bresse 01 +0.15
Bourg-en-bresse 01 +1.20
Bourg-en-bresse 01 +0.47
Amiens +0.05
Bourg-en-bresse 01 +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.60 0.80 0.40 Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 2.00 0.80 Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens +0.80
Amiens +1.40
Amiens +0.20
Amiens +0.60
Amiens +1.20
Gelijk
Amiens +1.00
Amiens +1.60
Amiens +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.70 1.60 1.80 Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.33 0.25 0.40 Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Amiens beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Bourg-en-bresse 01
Amiens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.6 0.8 0.4 1.4 2 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.7 1.6 1.8 0.33 0.25 0.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.3 2.4 2.2 1.73 2.25 1.2
BTS-percentage 40% 40% 40% 10% 0% 20%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 68% 75% 60%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Bourg-en-bresse 01
Amiens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Amiens (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.