Caen vs Versailles: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Caen
forma u siebie
W L W W W
National 1
Stade Michel d'Ornano
Logo drużyny Versailles
forma na wyjeździe
L W L W W

Analiza meczu AI

Caen
Versailles

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.00
4.00
2.00
3.15
3.30
3.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.00
2.00
2.00
3.50
2.00
5.00
Współczynnik GG
2.90
2.90
2.90
2.40
1.20
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L W L W
W L W W W
W L W L L
vs
L W D W W
W W L D W
L W L W W
Forma Powyżej 2.5
U U O O O
U U U O O
U O U U O
vs
O O U O U
O U O U U
O O O O O
Forma GG
N N Y Y Y
N N N Y Y
N Y N N Y
vs
N N N Y N
N N N N N
Y Y N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.00 2.40 3.60 Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.90 1.80 4.00 Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Caen +0.10
Caen +1.20
Versailles +1.00
Versailles +0.50
Caen +0.60
Versailles +1.60
Caen +0.70
Caen +1.80
Versailles +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 1.60 1.80 Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.20 2.20 Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Caen +0.50
Versailles +0.50
Versailles +0.10
Caen +0.40
Versailles +0.60
Caen +0.10
Caen +0.60
Versailles +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.30 0.80 1.80 Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 0.60 1.80 Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Versailles
Lepiej: Versailles
Lepiej: Caen
Lepiej: Caen
Lepiej: Versailles
Lepiej: Caen
Lepiej: Versailles
Lepiej: Versailles
Po równo
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Caen
Versailles

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 1.6 1.8 1.7 1.2 2.2
Gole stracone/mecz 1.3 0.8 1.8 1.2 0.6 1.8
Gole łącznie/mecz 3 2.4 3.6 2.9 1.8 4
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 30% 0% 60%
Wskaźnik czystego konta 40% 40% 40% 50% 80% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Caen
Versailles

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Caen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Versailles (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 1 · National

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.