Bastia-Borgo vs Chantilly: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bastia-Borgo
forma u siebie
D L
National 2 - Group A
Stade Paul-Antoniotti
Logo drużyny Chantilly
forma na wyjeździe
L L

Analiza meczu AI

Bastia-Borgo
Chantilly

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.33
0.75
1.63
0.25
0.38
0.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.50
2.50
4.17
3.75
5.00
Współczynnik GG
4.42
5.00
4.13
3.83
3.25
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L L W L
D L
D L W L
vs
L L L L L
D L L L
L L
Forma Powyżej 2.5
U O O U O
U O
U O U O
vs
O O O O O
U O O O
O O
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y
Y Y N Y
vs
Y Y N Y N
Y Y N N
Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.75 3.00 2.50 Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.00 3.50 4.50 Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chantilly +1.25
Chantilly +0.75
Chantilly +1.75
Chantilly +1.00
Chantilly +0.50
Chantilly +1.50
Chantilly +1.50
Chantilly +1.00
Chantilly +2.00
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 1.00 1.00 Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.75 0.50 1.00 Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Po równo
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Po równo
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
1.75 2.00 1.50 Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.25 3.00 3.50 Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Lepiej: Bastia-Borgo
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bastia-Borgo
Chantilly

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 1 1 0.75 0.5 1
Gole stracone/mecz 1.75 2 1.5 3.25 3 3.5
Gole łącznie/mecz 2.75 3 2.5 4 3.5 4.5
Wskaźnik GG 88% 100% 75% 75% 50% 100%
Wskaźnik czystego konta 13% 0% 25% 0% 0% 0%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group A - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bastia-Borgo
Chantilly

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bastia-Borgo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chantilly (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group A · National 2: Group A

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.