Bastia-Borgo vs Chantilly H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Bastia-Borgo
thuisvorm
D L
National 2 - Group A
Stade Paul-Antoniotti
Logo van Chantilly
uitvorm
L L

AI-wedstrijdinzichten

Bastia-Borgo
Chantilly

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.33
0.75
1.63
0.25
0.38
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.50
2.50
4.17
3.75
5.00
BTS-coëfficiënt
4.42
5.00
4.13
3.83
3.25
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L W L
D L
D L W L
vs
L L L L L
D L L L
L L
Over 2.5-vorm
U O O U O
U O
U O U O
vs
O O O O O
U O O O
O O
BTS-vorm
Y Y Y N Y
Y Y
Y Y N Y
vs
Y Y N Y N
Y Y N N
Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.75 3.00 2.50 Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 3.50 4.50 Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chantilly +1.25
Chantilly +0.75
Chantilly +1.75
Chantilly +1.00
Chantilly +0.50
Chantilly +1.50
Chantilly +1.50
Chantilly +1.00
Chantilly +2.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.75 0.50 1.00 Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Gelijk
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Gelijk
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.75 2.00 1.50 Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.25 3.00 3.50 Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Bastia-Borgo beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Bastia-Borgo
Chantilly

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1 1 0.75 0.5 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.75 2 1.5 3.25 3 3.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.75 3 2.5 4 3.5 4.5
BTS-percentage 88% 100% 75% 75% 50% 100%
Clean sheet-percentage 13% 0% 25% 0% 0% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Bastia-Borgo
Chantilly

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bastia-Borgo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chantilly (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group A · National 2: Group A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.