Le Pays du Valois vs Epinal: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Le Pays du Valois
forma u siebie
L L L
National 2 - Group A
Stade Municipal Olivier Lovighi
Logo drużyny Epinal
forma na wyjeździe
D L

Analiza meczu AI

Le Pays du Valois
Epinal

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.33
0.00
2.67
1.33
1.63
0.75
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
3.33
3.33
0.83
1.25
0.00
Współczynnik GG
4.42
3.83
5.00
2.42
3.25
0.75
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L D L W
L L L
D D W
vs
D W L L L
D W L L
D L
Forma Powyżej 2.5
U O O U O
O O U
U O O
vs
U O U U U
U O U U
U U
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y N
Y Y Y
vs
N Y N N N
Y Y N N
N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.33 3.33 3.33 Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 2.50 0.50 Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Le Pays du Valois +1.83
Le Pays du Valois +0.83
Le Pays du Valois +2.83
Le Pays du Valois +1.83
Le Pays du Valois +0.83
Le Pays du Valois +2.83
Le Pays du Valois +1.83
Le Pays du Valois +0.83
Le Pays du Valois +2.83
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 1.00 2.00 Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.63 1.25 0.00 Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Le Pays du Valois +0.87
Le Pays du Valois +0.25
Le Pays du Valois +1.50
Le Pays du Valois +0.37
Epinal +0.25
Le Pays du Valois +1.00
Le Pays du Valois +1.37
Le Pays du Valois +0.75
Le Pays du Valois +2.00
Śr. goli straconych/mecz
1.83 2.33 1.33 Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.88 1.25 0.50 Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Lepiej: Epinal
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Le Pays du Valois
Epinal

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 1 2 0.63 1.25 0
Gole stracone/mecz 1.83 2.33 1.33 0.88 1.25 0.5
Gole łącznie/mecz 3.33 3.33 3.33 1.5 2.5 0.5
Wskaźnik GG 83% 67% 100% 25% 50% 0%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 25% 0% 50%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group A - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Le Pays du Valois
Epinal

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Le Pays du Valois (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Epinal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group A · National 2: Group A

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.