Saint-Priest vs Rumilly Vallières: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Saint-Priest
forma u siebie
W L W D D
National 2 - Group C
Stade Jacques Joly
Logo drużyny Rumilly Vallières
forma na wyjeździe
L W W L L

Analiza meczu AI

Saint-Priest
Rumilly Vallières

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.75
2.60
0.90
2.50
3.00
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
2.00
4.50
5.00
4.00
Współczynnik GG
3.80
4.30
3.30
3.95
3.60
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L D D D
W L W D D
D D L L D
vs
W L L L W
L W W L W
L W W L L
Forma Powyżej 2.5
O O U U O
U O O U O
U U O O U
vs
O O O U O
O O O O O
O O O O U
Forma GG
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N N Y Y
vs
N Y N N Y
Y Y N N Y
Y Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.70 3.20 2.20 Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.80 4.00 3.60 Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rumilly Vallières +1.10
Rumilly Vallières +1.30
Rumilly Vallières +0.90
Rumilly Vallières +0.60
Rumilly Vallières +0.80
Rumilly Vallières +0.40
Rumilly Vallières +1.60
Rumilly Vallières +1.80
Rumilly Vallières +1.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.20 1.80 0.60 Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 2.20 2.20 Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rumilly Vallières +1.00
Rumilly Vallières +1.00
Rumilly Vallières +1.00
Rumilly Vallières +0.40
Rumilly Vallières +0.40
Rumilly Vallières +0.40
Rumilly Vallières +1.60
Rumilly Vallières +1.60
Rumilly Vallières +1.60
Śr. goli straconych/mecz
1.50 1.40 1.60 Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 1.80 1.40 Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Saint-Priest
Lepiej: Saint-Priest
Lepiej: Rumilly Vallières
Lepiej: Saint-Priest
Lepiej: Saint-Priest
Po równo
Po równo
Lepiej: Saint-Priest
Lepiej: Rumilly Vallières
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Saint-Priest
Rumilly Vallières

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.2 1.8 0.6 2.2 2.2 2.2
Gole stracone/mecz 1.5 1.4 1.6 1.6 1.8 1.4
Gole łącznie/mecz 2.7 3.2 2.2 3.8 4 3.6
Wskaźnik GG 70% 80% 60% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 10% 20% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group C - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Saint-Priest
Rumilly Vallières

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Saint-Priest (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rumilly Vallières (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group C · National 2: Group C

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.