Jahn Regensburg II vs Würzburger FV: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Jahn Regensburg II
forma u siebie
L W W W D
Oberliga - Bayern Nord
Sportpark am Kaulbachweg
Logo drużyny Würzburger FV
forma na wyjeździe
W L W W W

Analiza meczu AI

Jahn Regensburg II
Würzburger FV

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.95
3.30
2.60
3.30
2.60
4.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
2.50
3.00
2.00
Współczynnik GG
3.10
2.60
3.60
3.95
5.00
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D W D D
L W W W D
L W W D D
vs
W W D W D
W L W D D
W L W W W
Forma Powyżej 2.5
O O O O U
U O O O U
O O U O O
vs
O U U O U
O O O U U
U U O U O
Forma GG
N Y Y Y N
N Y N Y N
Y N N Y Y
vs
Y N Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.60 3.00 4.20 Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.70 3.40 2.00 Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II +0.90
Jahn Regensburg II +0.20
Jahn Regensburg II +1.60
Jahn Regensburg II +0.30
Würzburger FV +0.40
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +1.50
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +2.20
Śr. goli strzelonych/mecz
2.20 2.00 2.40 Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 1.80 1.40 Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II +0.60
Jahn Regensburg II +0.40
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +0.40
Jahn Regensburg II +0.20
Jahn Regensburg II +0.60
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +0.60
Jahn Regensburg II +1.00
Śr. goli straconych/mecz
1.40 1.00 1.80 Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 1.60 0.60 Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Jahn Regensburg II
Würzburger FV

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.2 2 2.4 1.6 1.8 1.4
Gole stracone/mecz 1.4 1 1.8 1.1 1.6 0.6
Gole łącznie/mecz 3.6 3 4.2 2.7 3.4 2
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 70% 100% 40%
Wskaźnik czystego konta 40% 40% 40% 20% 0% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Jahn Regensburg II
Würzburger FV

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.