Weiden vs Nordlingen: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Weiden
forma u siebie
L W L L D
Oberliga - Bayern Nord
Sparda-Bank-Stadion
Logo drużyny Nordlingen
forma na wyjeździe
D W L L L

Analiza meczu AI

Weiden
Nordlingen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.95
1.30
2.60
0.95
0.60
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
2.00
4.00
Współczynnik GG
4.30
4.30
4.30
2.95
2.60
3.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L L D D
L W L L D
D W W L D
vs
L L D L L
D L L D L
D W L L L
Forma Powyżej 2.5
O O O U U
O U O O U
O O O O U
vs
U O U O O
O U U U O
U O O O O
Forma GG
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.80 3.80 3.80 Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Weiden +0.40
Weiden +0.80
Po równo
Weiden +0.40
Weiden +0.80
Po równo
Weiden +0.40
Weiden +0.80
Po równo
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 1.20 2.20 Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Weiden +0.60
Weiden +0.70
Weiden +0.50
Weiden +0.10
Weiden +0.20
Po równo
Weiden +1.10
Weiden +1.20
Weiden +1.00
Śr. goli straconych/mecz
2.10 2.60 1.60 Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Weiden
Lepiej: Nordlingen
Lepiej: Weiden
Lepiej: Nordlingen
Lepiej: Nordlingen
Po równo
Lepiej: Weiden
Lepiej: Weiden
Lepiej: Weiden
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Weiden
Nordlingen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 1.2 2.2 1.1 1 1.2
Gole stracone/mecz 2.1 2.6 1.6 2.3 2 2.6
Gole łącznie/mecz 3.8 3.8 3.8 3.4 3 3.8
Wskaźnik GG 80% 80% 80% 50% 40% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Weiden
Nordlingen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Weiden (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.