Pfaffenhofen vs Gundelfingen: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Pfaffenhofen
forma u siebie
D L D W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Gundelfingen
forma na wyjeździe
D D L D L

Analiza meczu AI

Pfaffenhofen
Gundelfingen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.10
2.60
1.60
1.60
2.30
0.90
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
3.80
4.30
3.30
3.45
2.90
4.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W D W L
D L D W W
L W D D L
vs
W D L L W
L D W L W
D D L D L
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
U O O O O
O O O U O
vs
O O U O O
O U O U O
U U O O O
Forma GG
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y N Y N
N Y Y N N
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.70 4.00 3.40 Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.20 3.00 Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen +0.60
Pfaffenhofen +0.50
Pfaffenhofen +0.70
Pfaffenhofen +0.90
Pfaffenhofen +0.80
Pfaffenhofen +1.00
Pfaffenhofen +0.30
Pfaffenhofen +0.20
Pfaffenhofen +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 2.00 1.20 Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.60 1.20 Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen +0.20
Po równo
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.60
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.80
Gundelfingen +0.20
Gundelfingen +0.40
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
2.10 2.00 2.20 Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.60 1.80 Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Lepiej: Gundelfingen
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Pfaffenhofen
Gundelfingen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 2 1.2 1.4 1.6 1.2
Gole stracone/mecz 2.1 2 2.2 1.7 1.6 1.8
Gole łącznie/mecz 3.7 4 3.4 3.1 3.2 3
Wskaźnik GG 70% 80% 60% 60% 40% 80%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Pfaffenhofen
Gundelfingen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.