Pfaffenhofen vs Gundelfingen: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Pfaffenhofen
formă acasă
D L D W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion neconfirmat
Sigla Gundelfingen
formă în deplasare
D D L D L

Analiza AI a meciului

Pfaffenhofen
Gundelfingen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.10
2.60
1.60
1.60
2.30
0.90
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.80
4.30
3.30
3.45
2.90
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W D W L
D L D W W
L W D D L
vs
W D L L W
L D W L W
D D L D L
Formă Peste 2.5
O O U O O
U O O O O
O O O U O
vs
O O U O O
O U O U O
U U O O O
Formă GG
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y N Y N
N Y Y N N
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.70 4.00 3.40 Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
3.10 3.20 3.00 Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Pfaffenhofen +0.60
Pfaffenhofen +0.50
Pfaffenhofen +0.70
Pfaffenhofen +0.90
Pfaffenhofen +0.80
Pfaffenhofen +1.00
Pfaffenhofen +0.30
Pfaffenhofen +0.20
Pfaffenhofen +0.40
Media goluri marcate/meci
1.60 2.00 1.20 Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Pfaffenhofen +0.20
Egalitate
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.60
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.80
Gundelfingen +0.20
Gundelfingen +0.40
Egalitate
Media goluri primite/meci
2.10 2.00 2.20 Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.60 1.80 Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Mai bine: Gundelfingen
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Pfaffenhofen
Gundelfingen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 2 1.2 1.4 1.6 1.2
Goluri primite/meci 2.1 2 2.2 1.7 1.6 1.8
Goluri totale/meci 3.7 4 3.4 3.1 3.2 3
Rată GG 70% 80% 60% 60% 40% 80%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Pfaffenhofen
Gundelfingen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pfaffenhofen (General) (Acasă) (Deplasare)
Gundelfingen (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Süd

Pentru această competiție nu avem clasament.