Pipinsried vs TuS Geretsried: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Pipinsried
forma u siebie
W D W W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion an der Reichertshausener Straße
Logo drużyny TuS Geretsried
forma na wyjeździe
W L L W L

Analiza meczu AI

Pipinsried
TuS Geretsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.30
4.30
2.30
1.15
0.30
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
3.95
4.30
3.60
2.75
2.60
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W D W W
W D W W W
L W L D W
vs
L L W L L
D L L L L
W L L W L
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
O U O O O
O O O U O
vs
O O U O O
U O U O O
O U O U O
Forma GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.90 4.20 3.60 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried +1.10
Pipinsried +1.50
Pipinsried +0.70
Pipinsried +1.40
Pipinsried +1.80
Pipinsried +1.00
Pipinsried +0.80
Pipinsried +1.20
Pipinsried +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
2.60 3.20 2.00 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried +1.60
Pipinsried +2.00
Pipinsried +1.20
Pipinsried +2.20
Pipinsried +2.60
Pipinsried +1.80
Pipinsried +1.00
Pipinsried +1.40
Pipinsried +0.60
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.00 1.60 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Pipinsried
TuS Geretsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.6 3.2 2 1 0.6 1.4
Gole stracone/mecz 1.3 1 1.6 1.8 1.8 1.8
Gole łącznie/mecz 3.9 4.2 3.6 2.8 2.4 3.2
Wskaźnik GG 70% 80% 60% 40% 40% 40%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Pipinsried
TuS Geretsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.