Pipinsried vs TuS Geretsried: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Pipinsried
formă acasă
W D W W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion an der Reichertshausener Straße
Sigla TuS Geretsried
formă în deplasare
W L L W L

Analiza AI a meciului

Pipinsried
TuS Geretsried

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
4.30
2.30
1.15
0.30
2.00
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
2.75
2.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W D W W
W D W W W
L W L D W
vs
L L W L L
D L L L L
W L L W L
Formă Peste 2.5
O O U O O
O U O O O
O O O U O
vs
O O U O O
U O U O O
O U O U O
Formă GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.90 4.20 3.60 Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Pipinsried +1.10
Pipinsried +1.50
Pipinsried +0.70
Pipinsried +1.40
Pipinsried +1.80
Pipinsried +1.00
Pipinsried +0.80
Pipinsried +1.20
Pipinsried +0.40
Media goluri marcate/meci
2.60 3.20 2.00 Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Pipinsried +1.60
Pipinsried +2.00
Pipinsried +1.20
Pipinsried +2.20
Pipinsried +2.60
Pipinsried +1.80
Pipinsried +1.00
Pipinsried +1.40
Pipinsried +0.60
Media goluri primite/meci
1.30 1.00 1.60 Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Pipinsried
TuS Geretsried

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.6 3.2 2 1 0.6 1.4
Goluri primite/meci 1.3 1 1.6 1.8 1.8 1.8
Goluri totale/meci 3.9 4.2 3.6 2.8 2.4 3.2
Rată GG 70% 80% 60% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Pipinsried
TuS Geretsried

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Süd

Pentru această competiție nu avem clasament.