Schalding-Heining vs Kirchanschöring: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Schalding-Heining
forma u siebie
L L D L L
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Reuthinger Weg
Logo drużyny Kirchanschöring
forma na wyjeździe
D L L L W

Analiza meczu AI

Schalding-Heining
Kirchanschöring

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.80
0.30
1.30
1.30
1.30
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
5.00
2.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
3.25
3.60
2.90
3.95
3.60
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L W L L
L L D L L
L L D W L
vs
D L L W L
L W D L L
D L L L W
Forma Powyżej 2.5
U O U O O
O O O O O
U O U U O
vs
U O O O O
U O U O O
U O O O O
Forma GG
Y N N Y N
Y N Y N Y
N Y Y N N
vs
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.30 5.00 3.60 Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.30 2.80 3.80 Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schalding-Heining +1.00
Schalding-Heining +1.50
Schalding-Heining +0.50
Schalding-Heining +1.70
Schalding-Heining +2.20
Schalding-Heining +1.20
Schalding-Heining +0.30
Schalding-Heining +0.80
Kirchanschöring +0.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 1.20 0.80 Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 1.00 1.20 Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Kirchanschöring +0.10
Po równo
Kirchanschöring +0.20
Schalding-Heining +0.10
Schalding-Heining +0.20
Po równo
Kirchanschöring +0.30
Kirchanschöring +0.20
Kirchanschöring +0.40
Śr. goli straconych/mecz
3.30 3.80 2.80 Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 1.80 2.60 Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Schalding-Heining
Kirchanschöring

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 1.2 0.8 1.1 1 1.2
Gole stracone/mecz 3.3 3.8 2.8 2.2 1.8 2.6
Gole łącznie/mecz 4.3 5 3.6 3.3 2.8 3.8
Wskaźnik GG 50% 60% 40% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Schalding-Heining
Kirchanschöring

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Schalding-Heining (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.